شرکت طراحی دیبا

phone09149747142

شرکت تارا صنعت ایرانیان

شرکت تارا صنعت ایرانیان
  • عنوان پروژه :

    طراحی سایت کارخانه تارا صنعت ایرانیان

  • کارفرما : آقای حقانی
  • نوع سایت : شرکتی
  • تکنولوژی ها :
    wordpress css3 html5
  • زمان اجرا: تیر 94
  • مشاهده سایت
توضیحات پروژه :طراحی وب سایت شرکت تارا صنعت ایرانیان تولید کننده محصولات ایکس پی و فربال با الویت معرفی محصولات این شرکت

سایت کارخانه فربال

شرکت تارا صنعت ایرانیان در اسفند ماه ۱۳۸۸ به بهره برداری رسید. کارخانه این شرکت در استان آذربایجان شرقی، تبریز، آذرشهر، شهرک صنعتی شهید سلیمی قرار دارد.

ماموریت این شرکت افزایش سطح بهداشت و سلامت عمومی جامعه از طریق عرضه محصولات شوینده و پاک کننده استاندارد می باشد.

شرکت تارا صنعت ایرانیان با در اختیار داشتن پرسنل متخصص و مجرب و بهره گیری از مواد اولیه مرغوب و دستگاه ها و ماشین آلات تولید و بسته بندی پیشرفته در زمینه تولید محصولات شوینده، یکی از بهترین تولید کنندگان محصولات شوینده و پاک کننده در ایران می باشد.

اکنون محصولات این شرکت با نام تجاری ایکس پی به بازار عرضه می شود.

برای کسب اطمینان از رعایت استاندارد های کیفی، کلیه محصولات در تمام مراحل تهیه مواد اولیه، تولید، بسته بندی و انبار از لحاظ ترکیبات، کارایی و بسته بندی مورد آزمایش قرار گرفته و پس از آن به بازار عرضه می شوند.

مدیریت و کارکنان این شرکت بر این باورند که نیاز های مصرف کنندگان همواره درحال تغییر بوده و آنها بدنبال کالاهای متمایز و جدید هستند، بنابراین با درک این نیاز و برنامه ریزیهای انجام شده  در مرحله اول، محصولات ظرفشویی و سفید کننده های لباس و در ادامه محصولات پاک کننده سطوح  نیز در سبد کالاهای شوینده ایکس پی قرار خواهند گرفت.

نمونه کار های مرتبط