طراحی وب سایت

طراحی وب سایت
  • طراحی اختصاصی وب سایت
  • توسعه و برنامه اختصاصی وب سایت
  • سئو و بهینه سازی وب سایت
  • بک لینک سازی

اجازه دهید متخصصان حرفه ای ما پروژه طراحی وب سایت شما را به موفقیت بزرگ برسانند

ما یک شرکت پیشرو در طراحی وب سایت هستیم که برای رشد کسب و کار آنلاین شما تمرکز می کنیم. از سال ۱۳۸۹ شرکت ما از مدیران پروژه ، طراحان ، توسعه دهندگان ، و استراتژیست های بازاریابی جستجو استفاده کرده ایم تا آخرین فن آوری طراحی سایت برای ایجاد نتایج قابل قبول را ایجاد کنیم. ما در برنامه نویسی و توسعه اختصاصی وب سایت شما و همچنین سیستم های مدیریت محتوای همچون وردپرس ، ووکامرس و … مهارت داریم. نوع پروژه وب سایت که شما نیاز دارید مهم نیست ، تیم دیبا ارتباط تصویر و ایده های ذهنی شما را به سطح بعدی می برد.

واکنشگرا

هر وب سایت برای این که بتواند منجرب به افزایش فروش ، ارائه خدمات شود باید در تمامی دستگاه های بازدید کنندگان کامپیوترهای رومیزی، تبلت، و تلفن های به صورت یکسان به نمایش در بیاید.

طراحی وب سایت اختصاصی

طراحی وب سایت سفارشی (واقعی)

ما سفارش هر مشتری را از طریق یک فرایند خلاق که منعکس کننده نام تجاری و متناسب با خواسته آنها باشد انجام می دهیم

مشاوره رایگان

اگر شما به دنبال مشاوره در مورد طراحی سایت هستید ما ارائه صد ها مقاله در این زمینه جزو برترین گزینه ها انتخابی شما هستیم

مدیریت آسان وب سایت

ما سیستم های مدیریت محتوا یکپارچه و کاربر پسند می سازیم بنابراین مدیریت و به روز رسانی وب سایت شما نیاز به هیچ دانش خاصی ندارد.

رتبه اول گوگل را کسب کنید

ما برون سپاری نداریم.ما یک تیم داخلی بهینه سازی و سئو داریم که آماده کمک به شما برای افزایش ترافیک و فروش آنلاین شما هستند.

طراحی وب سایت

آیا به شرکت طراحی وب سایت نیاز دارید؟

از وب سایت های شخصی ساده گرفته تا برنامه های کاربردی پیچیده، فروشگاه های اینترنتی، دیبا ارتباط زیرساخت های لازم جهت انجام آن را دارد. مادر کنار شما خواهیم بود ،اهداف شما را درک کرده و راه حل های سفارشی ارائه خواهیم کرد. مانند بسیاری از شرکت ها پروژه شما برون سپاری نخواهد شد ، و صفر تا صد پروژه شما توسط تیم داخلی ما انجام خواهد شد. اگر شما یک پروژه بزرگ طراحی سایت دارید،فرم زیر را پر کنید تا مشاوره رایگان دریافت کنید.

آیا می خواهید در مورد پروژه های وب سایت که ما کار کرده ایم بیشتر بدانید؟

از سال ۱۳۸۹ ما صدها وب سایت را طراحی و توسعه دادیم . از طریق منو نمونه کار ها می توانید با برخی از آنها آشنا شوید.
علاوه بر نمونه کار های داخلی ما ده پروژه به کشور های اروپایی از جمله هلند ، آلمان و کشور های همسایه از جمله عراق و ترکیه تحویل داده ایم.

هزینه طراحی وب سایت

قیمت چیزی که همیشه مشتریان توجه ویژه ای بر روی آن دارند. محاسبه هزینه یک وب سایت در دیبا ارتباط رابطه مستقیم با مدت زمانی که قرار هست صرف طراحی و پیاده سازی آن شود دارد. بنابراین برای استعلام قیمت وب سایت مد نظر خودتان می توانید همین الان فرم زیر رو پرکنید.

  • درباره پروژه و اهداف خود به ما بگویید : آیا به یک وب سایت اختصاصی نیاز دارید؟ آیا اهداف فروشی دارید که دوست دارید به آن برسید؟ دوست دارید وب سایت شما چه ویژگی های داشته باشد؟

خدمات طراحی وب سایت دیبا :

در زیر بخشی از خدمات و فرایند های که ما دراین زمینه ارائه می دهیم آورده شده اند

طراحی وب سایت اختصاصی

طراحان وب سایت ما می دانند که هر وب سایت دارای نیازهای طراحی منحصر به فردی است. برای اطمینان از این که وب سایت شما منحصر به فرد, جذاب باشد ما یک سایت مطابق با اهداف و دستورالعمل های نام تجاری شما طراحی می کنیم. اگر یک وب سایت که منعکس کننده نام تجاری شما باشد به طور موثر می تواند بازدید کنندگان شما را درگیر و درصد بزرگتری از آنها را به مشتری تبدیل کند.

ایجاد و برنامه ریزی wireframe وب سایت

ما هر پروژه طراحی سایت را از طریق یک فرایند طراحی wireframe آغاز می کنیم. ما دست در دست با تیم بازاریابی ، فروش یا خود شما ما کار می کنیم تا مطمئن شویم به تمام عناصر مورد نیاز وب سایت برای کسب موفقیت فکر کرده ایم.

تحقیق رقبا

درک رقبا بخش مهمی از موفقیت وب سایت شماست. ما به شما کمک خواهیم کرد که بفهمید چه کاری باعث پیشرفت آن ها شده و پیدا کردن نقاط قدرت و ضعف آنها برنامه ای حتی بهتر برای موفقیت شما در کسب و کار الکترونیک پیاده می کنیم.

فرانت اند HTML / CSS

نه تنها ما شما را از طریق یک فرایند طراحی به روز هدایت می کنیم، بلکه تیم توسعه فرانت اند ما کلیه کد نویسی تمام HTML ها، CSS و Javscript، وب سایت شما را انجام خواهد داد.

توسعه بک اند وب سایت

تیم برنامه نویسی ما هر روز آمده چالش جدیدی است پس اگر شما نیاز به عملکرد کاملا سفارشی، ورود داده ها و یا پیاده سازی CMS داشته باشید تیم توسعه و برنامه نویس ما همین الان هم آماده انجام آنها هست.

سئو و استراتژی های سئو

ما تمام استراتژِ ها جستجوگرها و آموزش های مروبط به آنها را در وب سایت خود آورده ایم. آیا برای کسب رتبه در صفحه اول گوگل به کمک نیاز دارید؟ مشتریان ما صد ها کلمه کلیدی در صفحه اول و لینک یک گوگل را دارند شما هم می توانید یکی از آنها باشید.

تبدیل و طراحی متمرکز

افزایش ترافیک ورودی وب سایت عالی هست، اما هدایت و فروش به بازدید کنندگن عالی تر است! طراحی متمرکز ما در CTA شما است (دکمه های فراخوان). اگر شما به دنبال ترغیب بازدید کنندگان برای تماس و یا پر کردن فرم آنلاین سایتتان هستید، ما آن را اجرای می کنیم.

استراتژی محتوا

برای این که وب سایت شما را بتوانیم سطح بعدی ببریم، خدمات محتوا نویسی را پیشنهاد می دهیم. محتوای قانع کننده باعث افزایش مبادلات, درگیر شدن بازدید کنندگان می شود و به وب سایت شما برتری بیشتری از رقبایتان می دهد. برای داشتن محتوای خوب، تیم محتوای ما آماده است تا برای شما یک طرح محتوا را توسعه دهد و به شما در اجرای استراتژی محتوا کمک کند.

نصب و راه اندازی سیستم مدیریت محتوا

از وردپرس تا سایر سیستم های مدیریت محتوا فروشگاهی، ما کارشناس پیاده سازی CMS هستیم و می توانیم کسب و کار شما را در مسیر درست هدایت کنیم.

تکنولوژی های طراحی وب سایت

وقتی می خواید یک وب سایت سفارش بدهید و از چند آژانس طراحی وب سایت مشاوره می گیرید با واژه های همچون سیستم مدیریت محتوا (cms) ، وردپرس ، ووکامرس ، پی اچ پی ، لاراول ، asp و و و . برخورد خواهید کرد. این که شما بخواهید هر یک از این ها رو بررسی کنید نیاز به مطالعه و یادگیری دارید که شاید حوصله شما خارج باشید پس چاره چیست ؟ باید عنوان کنیم شما به عنوان کارفرما باید رزومه آژانس طراحی سایت و نمونه کارها آن را بررسی کنید تا بدانید از عهده پروژه شما بر خواهند آمد . لذا توسعه ما به شما این است از درگیر شدن در مسائل فنی پرهیز کنید و خروجی را در نظر بگیرد.

مراحل طراحی وب سایت دیبا ارتباط

بعد مشاوره نیاز سنجی وب سایت شما توسط کارشناس ما و عقد قرار داد. پروسه طراحی سایت شما آغاز می شود . ابتدا وایرفریم سایت شما آماده می شود سپس طراحان گرافیک ما با ارتباط و نظر سنجی شما طراحی اصلی وب سایت شما را آغاز می کنند و پس از تایید طرح اصلی توسط شما فرایند پیاده سازی فرانت اند و بک اند آغاز می شود. پس از بارگزاری و ورود دیتای اولیه شما وب سایت تحویل شما می شود و پرسنل شما آموزش های لازمه جهت مدیریت وب سایت را دریافت می کنند.

البته این پایان کار نیست ما همواره کنار شما خواهیم بود و توسعه و پشتیبانی وب سایتتان را در ۷ روز هفته به عهده می گیریم. پایان یک طراحی وب سایت شروع یک همکاری بلند مدت با ما خواهد بود.

ویژگی های یک طراحی وب سایت خوب ؟

خوب اگر بخش تکنولوژی های وب سایت را خوانده باشید گفتیم خود را درگیر موارد فنی نکنید ولی خوب از کجا بفهمیم وب سایتی که تحویل گرفته اید از کیفیت مناسبی برخورد دار است ؟ امروزه ابزار زیادی برای بررسی وب سایت از نظر سئو ، سرعت و ریسپانسیو بودن برای کلیه ابزار دیجیتال وجود دارد پیشنهاد ما :

هنگام تحویل وب سایت خود از طراح وب سایت خود بخواهید با ابزاری چون گوگل پیج اسپید و جی تی متریکس سرعت که باید امتیاز بالا ۹۰ یا رتبه a و سرعت لود ۳ ثانیه داشته باشید، و با ابزار google mobile friendly test وضعیت ریسپانسیو بودن و در نهایت با ابزار های مثل seo site checkup وضعیت سئو سایت شما را بررسی کنند البته در بحث سئو اگر شما یک وب سایت تازه راه اندازی کرده اید در برخی موارد شما امتیاز کمتری خواهید گرفت که از طراح بخواهید این موارد را به شما توضیح دهد.

سوالات شما. پاسخ های ما

آیا طراحی وب سایت ما اختصاصی خواهد بود؟

ما از الگوها یا طرح های از پیش ساخته شده استفاده نمی کنیم. ما تا زمانی ۱۰۰٪ از طرح پیشنهادی راضی باشید، به طراحی ادامه خواهیم داد. 

آیا وب سایت من برروی دستگاه های تلفن همراه و تبلت کار خواهد کرد؟

بله ، با استفاده از طراحی ریسپانسیو ، وب سایت شما را بهینه می کنیم تا در همه دستگاه ها ، بدون توجه به رزولوشن یا اندازه صفحه ، نمایش داده شود.

خدمات طراحی وب سایت شما در کجا ارائه می شود؟

مشتریان ما در سراسر کشور واقع شده اند. ما نه یک شهر و استان بلکه به سراسر کشور در حال ارائه خدمات هستیم

چطور میتونیم طراحی وب سایتم را شروع کنم؟

بیایید حرف بزنیم! شما یا می توانید فرم برآورد طراحی سایت ما را پر کنید و یا با شماره ۰۹۱۴۹۷۴۷۱۴۲ با ما در تماس باشید.

طراحی یک سایت چه مدت طول می کشد؟

ما جدول زمانی واقع بینانه ارائه می دهیم- نه جدول زمانی صرفا برای بستن قرار داد. زمان ساخت و طراحی هر وب سایت متفاوت است،
فقط بعد از بررسی پروژه شما می توان زمان دقیق را ارئه کرد. برای برآورد جدول زمانی به سادگی درخواست یک برآورد طراحی سایت ما را پر کنید.

چگونه مشتریان وب سایت من را پیدا می کنند؟

ما نه تنها وب سایت شما را طراحی می کنیم، بلکه ما به بازاریابی دیجتال سایت شما نیز کمک خواهیم کرد. ما سایت شما از همان ابتدا برای موتور های جستجو بهینه سازی می کنیم. این به این معنی است که کاربران بیشتری سایت شما را از طریق موتورهای جستجو پیدا می کنند در واقع موتورهای جستجو بهترین راه برای به دست آوردن بینندگان وب سایت به صورت رایگان هستند.