طراحی بسته بندی محصول

طراحی بسته بندی محصول

شرکت ما با 10 سال سابقه کار در زمینه طراحی و با بیش از هزاران کار گرافیکی و طراحی بسته بندی محصول و لوگو در این زمینه پیشتاز می باشد . متخصصان طراحی شرکت دیبا قدم به قدم و مرحله به مرحله وارد فاز اجرایی خواهند شد . آن ها با بررسی تمام جوانب و با طراحی طرح های مختلف سعی می کنند بهترین ایده و نتیجه را برای محصول شما رقم بزنند.

طراحی سفارشی محصولات و بسته بندی آن ها را به متخصصان حرفه ای ما بسپارید.

اگر به فکر یک بسته‌بندی مخصوص به محصول خود افتاده‌اید پس حتما از اهمیت داشتن یک بسته‌بندی منحصر به فرد آگاهید. بسته‌‌بندی محصول مختص به شرکت شما بازتاب کیفیت محصول و ارزشی است که برای مصرف‌کنندگان قائل هستید. درست است که هدف اصلی بسته‌بندی برای بهبود شرایط نگهداری، حمل و نقل، توزیع و انبار کردن است اما بسته بندی محصول اولین برخورد مصرف‌کننده با محصول بوده و زیبا بودن آن از این جهت اهمیت زیادی دارد. شرکت ما با 10 سال تجربه در طراحی بسته بندی محصول و لوگو محصول شما را خاص و متفاوت نشان می‌دهد.

مزایای یک بسته بندی خوب

بسته بندی عالی باعث می شود که محصول شما در بازار فروش جهش داشته باشد، سعی کنید همیشه از یک طراحی بسته بندی سفارشی استفاده کنید . طراحان ما چیزی را طراحی می کنند که شما دوست داشته باشید . به ما بگویید دقیقاً چه می خواهید و یا نمونه کارهای ما را با دقت نگاه کنید و طرح ها و ایده هایی که میگیرید را با ما به اشتراک بگذارید و بسته بندی دلخواه خود را دریافت کنید.

طبق مطالعه منتشر شده توسط مجله تحقیقات علمی اروپا درباره تأثیر بسته بندی بر تصمیمات خرید مصرف کننده ، بسته بندی خوب یکی از مهمترین ویژگی های یک محصول موفق است. این مطالعه همچنین نشان داد که بسته بندی مناسب تأثیر قابل توجهی در رفتار مصرف کننده دارد و تاثیر آن بر تبلیغ محصول شما و برتری نسبت به سایر رقبا بسیار موثر است .

خدمات طراحی بسته بندی محصول ما

شرکت دیبا با  10 سال تجربه در طراحی ، تمام بسته بندی های شما را به طور خاص و با توجه به صنعت ، محصول و خط تولید شما ایجاد می کند . در تولید بسته بندی های جدید و مارک های جدید ، نگران نباشید ، ما همیشه راهی جدید ، نو ، و خلاق را برای شما فراهم می کنیم که شما و محصولتان را خاص و متفاوت نشان دهیم .

تاثیر بسته بندی محصول بر مشتری

بسته بندی شما باید بیانگر آن باشد که برند شما متفاوت است. سعی کنید در حین کارکردن ، خارج از چارچوب فکر کنید و بر این نکته تمرکز کنید که بسته بندی چگونه می تواند بر جذب افراد جامعه با سلیقه های گوناگون تاثیر بگذارد؟

بخاطر داشته باشید که برخی از رنگها و تصاویر از طرق ظریف بر روحیه و تصمیمات مشتریان تأثیر می گذارند. عاقلانه است که یک طراح بسته بندی یا تیم طراحی باتجربه استخدام کنید تا از طریق بسته بندی بتواند هویت برند شما را زنده کند. آنها به شما کمک می کنند طرح و طرح رنگی مناسب را انتخاب کنید که هر خلق و خوی را که می خواهید ایجاد کنید برانگیزد.

مهم نیست کار شما چقدر سخت باشد ، مطمئن باشید شما با بهترین ها کار می کنید .

اهمیت طراحی بسته بندی محصول خوب

جلب توجه

یک بسته‌بندی خوب باعث جلب توجه مصرف‌کننده می‌شود. ما با در نظر گرفتن خواسته‌ی شما، بازاری که محصولتان در آن عرضه می‌شود و سلیقه خریداران برای محصول شما بسته‌بندی جذابی را طراحی می‌کنیم که باعث متمایز جلوه دادن محصول در قفسه فروش شود. یک بسته‌بندی خوب با برانگیختن احساسات خریداران منجر به جلب توجه آن‌ها و افزایش فروش می‌شود.

محافظت

وظیفه یه بسته‌بندی تنها ارتباط با مشتری و جلوه‌‌ی بصری زیبا نیست. یک بسته‌بندی خوب باید محصول را از عواملی مانند تکان شدید، دما، گرد و غبار و … حفظ کند. یک طراحی ارگونومیک استفاده از محصول را آسان کرده و در سیستم حمل و نقل و انبارداری به خوبی از محصول محافظت می‌کند.

انتقال اطلاعات

مصرف‌کننده باید با نگاه اول به یک محصول متوجه کاربرد آن شود. فرم بسته‌بندی باید ساده و عقلانی باشد و پیچیده نباشد. همچنین در طراحی بسته بندی محصول باید به اطلاعات روی بسته، محل آنها، برچسب و یا چاپ نیز دقت شود.

تاثیر طراحی بسته بندی محصول بر مشتری

داشتن برخی از خصوصیات باعث ماندگاری محصول در ذهن مصرف‌کننده و موفقیت در بازار فروش می‌شود. این خصوصیات شامل موارد زیر است:

راحتی استفاده

ما با دانش کافی و سابقه بالا در طراحی، بسته بندی‌ای برای شما می‌سازیم که با رعایت استانداردهای حمل و نقل، انبار شدن، فروش و هنگام مصرف توسط مشتری کار کردن با آن بسیار راحت باشد.

ایمنی و مراقبت

بسته بندی مناسب علاوه بر محافظت از کالا در برابر عوامل محیطی باید از سرقت کالا نیز جلوگیری کند. طراحی بسته‌بندی باید به شکلی باشد که پس از باز شدن بسته علائم باز شدن را نشان دهد و از سرقت جلوگیری کند.

بهداشت و سلامت

جنس ماده استفاده شده در ساخت بسته‌بندی باید از نظر بهداشتی درست انتخاب شده باشد و نباید از مواد خطرناک و حساسیت‌زا استفاده شود.

قیمت تمام شده طراحی بسته بندی محصول

هزینه مواد اولیه بسته‌بندی نباید خیلی زیاد باشد که بهای فروش محصول را نسبت به کالای مشابه غیر قابل رقابت کند.

عوامل محیطی

طراحی بسته بندی محصول باید به نحوی باشد که دسترسی به کالا راحت باشد. باید فرهنگ و ارزش‌های کشور در نظر گرفته شود و مطابق با استانداردهای روز کشور باشد.

خدمات طراحی بسته بندی محصول

مطابق با نیاز شما

باید مشخصات خاصی را که می‌خواهید روی محصول شما درج شود، اندازه و الگویی که در ذهن شما در مورد نوشته‌های محصول، عکس و حتی آرم آن دارید را به طراح بگویید. به ما بگویید چه می‌خواهید و ما با توجه به صنعت، محصول و خط تولید شما راهی جدید و خلاقانه فراهم می‌کنیم تا شما و محصولتان را خاص و متفاوت نشان دهیم.

قیمت مناسب

قطعا طراحی، زمان صرف شده برای آن، جنس و نحوه بسته‌بندی بر قیمت آن تاثیر می‌گذارد. در مورد بودجه خود با ما حرف بزنید تا بسته‌بندی مناسب بودجه شما برایتان طراحی شود.

سوالات متداول شما و جواب های ما

با طراحی بسته خود چه چیزی دریافت خواهم کرد؟

هر آنچه برای حرکت به سمت تولید  و پیشرفت لازم دارید در طراحی بسته شما نهفته است . طرح بسته بندی محصول شما بر اساس نیاز شما در قالب های صحیح تحویل داده می شود.

برای طراحی بسته بندی محصول خود چه چیز هایی را باید به طراح اطلاع بدهم ؟

باید مشخصات خاصی را که مد نظر دارید که بر روی محصول شما درج شود ، همچنین اندازه و حتی الگویی که در ذهن شما است چه در مورد نوشته های محصول، عکس و حتی آرم آن به طراح خود اطلاع بدهید.

آیا می توانم از تصاویر خودم در طراحی استفاده کنم؟

آره. اگر تصاویر خاصی دارید (مانند آرم یا عکس محصول) که باید در بسته بندی شما موجود باشد ، لطفاً آنها را به همراه خلاصه مقاله خود به طراحان ارائه دهید.

آیا نوع بسته بندی بر قیمت محصول تاثیر می گذارد؟

در جواب می توان گفت بله..چون نوع طراحی و زمان صرف شده برای طراحی آن و جنس و نحوه بسته بندی قطعاً قیمت محصول را تغییر خواهد داد .

از چه زمانی می توانم کار خودم را شروع کنم ؟

از همین الان می توانید تلفن خود را بردارید و با شماره گیری 09149747142 با مهندسین طراح ما هماهنگ کنید و کار خود را شروع نمائید . تیم ما به صورت 24 ساعته در 7 روز کاری پاسخ گوی شما عزیزان می باشد .