طراحی بسته بندی محصول

طراحی بسته بندی محصول

شرکت ما با 10 سال سابقه کار در زمینه طراحی و با بیش از هزاران کار گرافیکی و طراحی بسته بندی محصول و لوگو در این زمینه پیشتاز می باشد . متخصصان طراحی شرکت دیبا قدم به قدم و مرحله به مرحله وارد فاز اجرایی خواهند شد . آن ها با بررسی تمام جوانب و با طراحی طرح های مختلف سعی می کنند بهترین ایده و نتیجه را برای محصول شما رقم بزنند.

طراحی سفارشی محصولات و بسته بندی آن ها را به متخصصان حرفه ای ما بسپارید.

مزایای یک بسته بندی خوب

بسته بندی عالی باعث می شود که محصول شما در بازار فروش جهش داشته باشد، سعی کنید همیشه از یک طراحی بسته بندی سفارشی استفاده کنید . طراحان ما چیزی را طراحی می کنند که شما دوست داشته باشید . به ما بگویید دقیقاً چه می خواهید و یا نمونه کارهای ما را با دقت نگاه کنید و طرح ها و ایده هایی که میگیرید را با ما به اشتراک بگذارید و بسته بندی دلخواه خود را دریافت کنید.

طبق مطالعه منتشر شده توسط مجله تحقیقات علمی اروپا درباره تأثیر بسته بندی بر تصمیمات خرید مصرف کننده ، بسته بندی خوب یکی از مهمترین ویژگی های یک محصول موفق است. این مطالعه همچنین نشان داد که بسته بندی مناسب تأثیر قابل توجهی در رفتار مصرف کننده دارد و تاثیر آن بر تبلیغ محصول شما و برتری نسبت به سایر رقبا بسیار موثر است .

خدمات طراحی بسته بندی محصول ما

شرکت دیبا با  10 سال تجربه در طراحی ، تمام بسته بندی های شما را به طور خاص و با توجه به صنعت ، محصول و خط تولید شما ایجاد می کند . در تولید بسته بندی های جدید و مارک های جدید ، نگران نباشید ، ما همیشه راهی جدید ، نو ، و خلاق را برای شما فراهم می کنیم که شما و محصولتان را خاص و متفاوت نشان دهیم .

  • درباره پروژه و اهداف خود به ما بگویید : آیا به یک وب سایت اختصاصی نیاز دارید؟ آیا اهداف فروشی دارید که دوست دارید به آن برسید؟ دوست دارید وب سایت شما چه ویژگی های داشته باشد؟

تاثیر بسته بندی محصول بر مشتری

بسته بندی شما باید بیانگر آن باشد که برند شما متفاوت است. سعی کنید در حین کارکردن ، خارج از چارچوب فکر کنید و بر این نکته تمرکز کنید که بسته بندی چگونه می تواند بر جذب افراد جامعه با سلیقه های گوناگون تاثیر بگذارد؟

بخاطر داشته باشید که برخی از رنگها و تصاویر از طرق ظریف بر روحیه و تصمیمات مشتریان تأثیر می گذارند. عاقلانه است که یک طراح بسته بندی یا تیم طراحی باتجربه استخدام کنید تا از طریق بسته بندی بتواند هویت برند شما را زنده کند. آنها به شما کمک می کنند طرح و طرح رنگی مناسب را انتخاب کنید که هر خلق و خوی را که می خواهید ایجاد کنید برانگیزد.

مهم نیست کار شما چقدر سخت باشد ، مطمئن باشید شما با بهترین ها کار می کنید .

سوالات متداول شما و جواب های ما

با طراحی بسته خود چه چیزی دریافت خواهم کرد؟

هر آنچه برای حرکت به سمت تولید  و پیشرفت لازم دارید در طراحی بسته شما نهفته است . طرح بسته بندی محصول شما بر اساس نیاز شما در قالب های صحیح تحویل داده می شود.

برای طراحی بسته بندی محصول خود چه چیز هایی را باید به طراح اطلاع بدهم ؟

باید مشخصات خاصی را که مد نظر دارید که بر روی محصول شما درج شود ، همچنین اندازه و حتی الگویی که در ذهن شما است چه در مورد نوشته های محصول، عکس و حتی آرم آن به طراح خود اطلاع بدهید.

آیا می توانم از تصاویر خودم در طراحی استفاده کنم؟

آره. اگر تصاویر خاصی دارید (مانند آرم یا عکس محصول) که باید در بسته بندی شما موجود باشد ، لطفاً آنها را به همراه خلاصه مقاله خود به طراحان ارائه دهید.

آیا نوع بسته بندی بر قیمت محصول تاثیر می گذارد؟

در جواب می توان گفت بله..چون نوع طراحی و زمان صرف شده برای طراحی آن و جنس و نحوه بسته بندی قطعاً قیمت محصول را تغییر خواهد داد .

از چه زمانی می توانم کار خودم را شروع کنم ؟

از همین الان می توانید تلفن خود را بردارید و با شماره گیری ۰۹۱۴۹۷۴۷۱۴۲ با مهندسین طراح ما هماهنگ کنید و کار خود را شروع نمائید . تیم ما به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز کاری پاسخ گوی شما عزیزان می باشد .