سئو سایت

سئو سایت

از دید یک سئوکار اگر سایت شما در صفحه اول گوگل قرار ندارد مترادف است با اینکه شما وب سایت ندارید. در بازار رقابتی امروز، کار و کسب ها جهت باقی ماندن در عرضه رقابت و توسعه کار و کسب؛ از مشاوران و راهبران حرفه ای و حاذق کمک می گیرند و اکثرا به این موضع واقف هستن که برای داشتن ارتباط با مشتریان هدف، داشتن وب سایت به تنهایی کفایت نمی کند؛ بلکه بودن در رتبه های برتر گوگل شما را در مسیر صحیح قرار می دهد. اعتماد شما در کنار تخصص ما چراغ راه توسعه کار و کسب شماست.

مهم‌ترین هدف از طراحی سایت، بازخورد بیشتر و جذب مخاطب است. همچنین باید به طور مداوم به دنبال بهبود رتبه سایت در صفحه موتورهای جستجو مانند گوگل بود. عموماً صاحبان سایت، درک درستی از بهینه سازی وب سایت (سئو) ندارند. خیلی از افراد نیز بهینه سازی و سئو وب سایت را با تبلیغات کلیک گوگل اشتباه می‌گیرند. مطالب زیر می‌توانند به صاحبان سایت کمک کنند تا اطلاعات صحیح و درستی در رابطه با سئو سایت و بهینه سازی سایت به دست آورند. ابتدا برای درک بهتر این موضوع لازم هست دیجیتال مارکتینگ بدانید.

سئو چیست ؟

سئو مخفف search engine optimization یا همان بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است که هدف اصلی آن کسب جایگاه بهتر در نتایج گوگل است . هر فعالیتی که در سایت خود و حتی خارج از وب سایت خود انجام می دهیم ، از تولید محتوا گرفته تا طراحی صفحات ، نسخه موبایل ، رپورتاژ آگهی و … با SEO در ارتباط است . قبل از هر چیزی بیایید به این سوال که چرا به سئو نیاز دارید جواب بدهیم.

دیجیتال مارکتینگ چیست ؟

برخی بهینه سازی وب سایت رو با دیجیتال مارکتینگ اشتباه می گیرند در واقع سئو زیر مجموعه ای از دیجیتال مارکتینگ است . به صورت ساده دیجیتال مارکتینگ به مجموعه فعالیت های همچون ( بازاریابی ایمیلی ، Seo، تبلیغات کلیکی ، SEM ، …. ) که در بستر دیجیتال ( اینترنت ، موبایل ، …. ) برای بازاریابی خدمات و محصولات انجام میشه گفته می شود .

باید های سئو سایت

دلایل استفاده از سئو و بهینه سازی وب سایت

اغلب مردم برای دستیابی به اطلاعات و محصولات مورد نیاز خود از موتورهای جستجو کمک می‌گیرند و همین امر از مهم‌ترین دلایل بهینه‌سازی سایت است. موتورهای جستجو در واقع وب سایتی را در اختیار مخاطبین قرار می‌دهند که به دنبال آن هستند. همین امر موجب می‌شود تا مخاطبان به سایت‌ها بیشتر از تبلیغات اینترنتی اعتماد داشته باشند. اهمیت بهینه سازی زمانی بیشتر مشخص می‌شود که اکثریت افراد تنها از وب سایت‌های صفحه اول بازدید خواهند کرد.

بنابراین داشتن ترافیک بالا و مناسب، یکی از الزامات اصلی برای موفقیت وب سایت به شمار می‌رود. کلمات جستجو شده توسط کاربران، از اهمیت بالایی برخوردار هستند و اگر از کلمات کلیدی مناسب در محتواهای به کار رفته در سایت، استفاده شود، از موتورهای جستجو مانند گوگل می‌توان مخاطبان زیادی به وب سایت جلب کرد.

بازدید به دست آمده از طریق بهینه سازی وب سایت (SEO)، برتری بیشتری به نسبت سایر روش‌های تبلیغ داشته و هزینه‌های بسیار کمتری را نیز در پی دارد. در نهایت بهینه سازی سایت و سئو به روند دیده شدن در وب کمک کرده و در بازاریابی آنلاین و سرعت بخشیدن به آن بسیار موثر خواهد بود.

سئو-بهینه-سازی-وبسایت-عکس
عکس-سوالات-اولیه-در-سئو-سایت

سوالات اولیه سئو

ما اینجا به چند سوال که همیشه از ما پرسیده می شود پاسخ می دهیم . چیزی های که شاید ساده به نظر برسن ولی عملی کردن آن نیاز تخصص زیادی دارند.

بالا بردن سئو سایت

یکی از سولاتی که همواره از ما پرسیده می شود نحوه بالا بردن سئو سایت یا افزایش سئو سایت است که منظور شما همان سئو تکنیکال است برای سئو تکنیکال که شامل افزایش سرعت بارگزاری سایت ، رفع ایرادات نسخه موبایل ، رفع خطاها و … می باشد. باید بگیم که سئو تکنیکال اولین گام موثر در بهینه سازی سایت شما است. در واقع اگر وب سایت شما از نظر تکنیکال ایراداتی داشته باشید سایر فعالیت ها که شما انجام می دهید تاثیر چندانی نخواهند داشت.

بالا بردن رتبه سرچ گوگل

پاسخ به این سوال راحت است برای بالا بردن رتبه سرچ گوگل شما باید روی سئو سایت خود کار کنید. برای این موضوع هم باید به SEO off-page ، و سئو on-page وب سایت خودتون کار کنید. شما برای این موارد می تونید از ما کمک بگیرید. و پاسخ به آخرین سوال شما

افزایش بازدید سایت

جواب به این سوال خیلی راحت است بیش از 70 درصد بازدید وب سایت ها از طریق گوگل انجام می شود ، و بیش از 65 درصد بازدید های گوگل مربوط به سه لینک اول گوگل می باشد پس برای افزایش بازدید سایت خودتان باید رتبه های اول گوگل رو کسب کنید و برای این کار شما نیاز به سئو دارید.

رتبه-سرج-گوگل

مراحل سئو

برای افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو شما نیازمند چندین مرحله هستید که باید به صورت مداوم بر روی سایت شما اجرا شود و بدون هر یک امکان رسیدن به نتیجه مطلوب امکان پذیر نیست.

عکس-سئو-تکنیکال

مرحله اول : سئو تکنیکال

اولین مرحله قبل از تمام مراحل سئو تکنیکال است چرا که اگر وب سایت شما از نظر فنی آماده نباشد؛ سایر فعالیت های شما رو تحت تاثیر می گذارد.

در بالا هم اشاره کردیم وب سایت از نظر سرعت بارگذاری ، بهینه بودن برای تمام دستگاه های موبایل ، url ها و … وضعیت مناسبی داشته باشد. در صورتی که می خواهید راجب سئو تکنیکال بیشتر بدانید می توانید مقاله سئو تکنیکال را مطالعه کنید.

تولید-محتوا-سئو

مرحله دوم : بازاریابی محتوا

این مرحله رو در یک جمله برای شما خلاصه می کنیم . محتوا پادشاه است . بله بدون محتوا شما چیزی برای گفتن ندارید. کلیه موارد تحقیق کلمات کلیدی ، تحقیق رقبا ، تولید محتوا و …. شامل این مرحله است. خوشبختانه یکی از خدمات ما تولید محتوا می باشد پس نگران نباشید ما با شما خواهیم بود.

بک-لینک-سئو

مرحله سوم : بک لینک

لینک دهی می تواند به رشد سایت شما سرعت مضاعف بدهد. با استفاده از ابزارهای مختلف ، ما مشخصات بک لینک شما را تجزیه و تحلیل می کنیم تا مشخص شود این به رتبه بندی شما کمک می کند یا صدمه می زند. سپس ما برای کمک به بهینه سازی موتور جستجوی شما ، برنامه ای برای اصلاح ، بهبود و ایجاد پیوندهای موجود شما ایجاد خواهیم کرد. یکی از خدمات ما خرید بک لینک می باشد که در صورت نیاز خدمات آن در سئو وب سایت شما لحاظ خواهد شد.

قیمت-سئو-سایت

برآورد قیمت سئو سایت

اول کار بگویم که سئو وب سایت هزینه نیست بلکه یک سرمایه گزاری حساب می شود.

سوالی که مطرح است هزینه سئو سایت شما به چه چیزی بستگی دارد ؟ عوامل زیادی در قیمت سئو وب سایت شما تاثیر گزار است، شامل: سختی کلمات هدف شما ، وضعیت رقیب های شما ، قدمت سایت شما ، محتوا و … شاخص های زیادی هستن که در این موضوع تاثیر دارند.

عوامل تاثیرگذار در تعرفه سئو سایت

  • سختی کلمات
  • بهینه بودن وب سایت
  • نوع محتوا
  • جایگاه مورد نظر

جهت مشاوره هزینه سئو سایتتان به صورت رایگان حتما از کارشناسان ما استعلام بگیرید.

خدمات مشاوره سئو

خدمات مشاوره ای SEO ما شامل همه مواردی است که شما برای درک بهتر از مکان فعلی ، مکان مورد نیاز و نحوه دستیابی به آن نیاز دارید هستش . هر وب سایت متفاوت است ، بنابراین برنامه SEO شما با دیگران نیز متفاوت است. پس برای اینکه درک بهتری از جایگاه وب سایت خودتان و رقیبانتان داشته باشید با ما تماس بگیرید.

وقتی از خدمات مشاوره ما استفاده می کنید گزارش دقیقی از وضعیت وب سایتتان ، جایگاه کلمات کلیدیتان ، و استراتژی مناسب جهت کسب رتبه در گوگل را مناسب با سایت خودتان به شما خواهیم گفت.

خدمات-سئو-عکس

خدمات سئو و مراحل سئو دیبا ارتباط

تمام مواردی که تا کنون به آن اشاره کرده ایم جزو خدمات سئو ما است. از ابتدایی ترین مرحله ثبت سایت در گوگل تا کسب رتبه اول گوگل شامل خدمات ما می باشد.

وقتی شما سئو سایت خود را به ما می سپارید ما ابتدا گزارش کاملی راجب نحوه انجام کار ، وضعیت وجود ، چشم انداز را به شما ارائه می دهیم و در اینجا بیشتر به شرح کار توسط دیبا ارتباط می پردازیم و نحوه انجام کارمان رو برایتان توضیح می دهیم.

کلمات-کلیدی-تحقیق-عکس-سئو

تحقیق کلمات کلیدی

در ابتدا کلمه کلیدی اصلی و فرعی را مشخص می کنیم. بهتر است کلمه کلیدی اصلی، کلمه‌ای با طول متوسط و به نسبت بلند باشد. در صفحه اصلی وب سایت، باید محتوا با بهترین روش‌های سئو نوشته شود. همچنین بهتر است در صفحات دیگر وب سایت از طریق انکر تسکت، به کلمات کلیدی این محتوا، لینک داده شود که با کلیک بر روی آن‌ها، مخاطب به صفحه محتوای مشخص هدایت گردد.

آنالیز-سئو-سایت-عکس

آنلایز سئو سایت شما

تیم ما به طور دقیق و عمیق به وب سایت شما می پردازد تا فرصت ها و زمینه های بهینه سازی موتور جستجو را پیدا کند. ممیزی های ما همه جنبه های بهترین کار برای سئو را شامل می شود ، از جمله seo on-page ، محتوا ، seo off-page ، نشانه گذاری HTML ، لینک دادن ، ساختار سایت و موارد دیگر.

برنامه-ریزی-سئو-عکس

برنامه ریزی بر روی کلمات کلیدی

برای کمک به تدوین و دستیابی به رتبه های برتر و هدایت ترافیک بیشتر در موتورهای جستجو ، مشاوران سئو سایت ما تحقیق عمیق کلمات کلیدی را انجام می دهند تا تعیین کنند کدام رتبه بندی برای کلمات کلیدی بیشتر منطقی است. کلمات کلیدی مناسب و نحوه استفاده از آنها یکی از مهمترین فاکتور های مورد نظر گوگل است . که تیم ما به طور دقیق و موشکافانه ای به این موضوع می پردازد .

تحقیق-رقبا-سئو-عکس

تحقیق رقبا

اگر سئو برای شما مهم است ، به احتمال زیاد برای رقبا هم مهم است. مشاوران سئو ما به طور دقیقی به بررسی آنچه رقبای برتر شما با سئو به خوبی انجام می دهندو همچنین کاری که انجام نمی دهند می پردازند . این اطلاعات به سایت شما بسیار کمک خواهد کرد. ما به تاکتیکهای بهینه سازی صفحه آنها ، اینکه چه کلمات کلیدی را هدف قرار می دهند ، استراتژی محتوای سایت و استراتژی لینک دهی جدید را بررسی خواهیم کرد. با این کار به راحتی می توانیم نقطه ضعف و قوت رقبا را بهتر درک کنیم و برای پیشی گرفتن از آنها بهترین راهکرد ها را ارائه دهیم و از این فرصت مناسب برای رسیدن به رتبه های برتر به نحو احسنت استفاده کنیم .

شروع-پروژه-سئو-وبسایت-عکس

شروع پروژه سئو سایت شما

بعد از تحقیق و برنامه ریزی مرحله پیاده سازی شروع می شود، سایت بهینه می شود ، محتوا ها نوشته می شوند ، لینک سازی طبیعی شروع می شود و همه چیز برای به نتیجه رسیدن موازی هم شروع به کار می شوند

ارزیابی-کمپین-سئو

گزارش ماهانه دقیق

یکی از مهمترین جنبه های یک کمپین موفق SEO ارزیابی نتایج و انطباق برنامه ها با روند جدید SEO ، به روزرسانی های الگوریتم Google و فرصت های جدید است. برای اینکه به شما کمک کند ببینید داده های شما چگونه به نتیجه می رسند ، شما ماهانه گزارشی از معیارهای اصلی عملکرد ، آنچه که برای شما به دست آوردیم ، مشاهدات ما و برنامه ماههای بعدی دریافت خواهید کرد.

شفافیت بخش بزرگی از خدمات مشاوره ای در زمینه SEO است و هدف ما این است که درک درستی از مکان خود ، کارهایی که انجام می دهیم و برنامه ریزی های بعدی برای شما فراهم کنیم. با دریافت گزارش شما ، مشاوران SEO ما جلسه ای برای بررسی گزارش و برنامه های ماه بعد با شما برگزار می کنند.

راه ما برای موفقیت در سئو

پس از اتمام کار بر روی جزئیات مانند کلید واژه ها و غیره ، تیم ما طرحی کلی برای آنچه که بیشترین تاثیر را برای وب سایت ما در کوتاهترین زمان ممکن دارد طراحی می کند طرح ما اهداف و رتبه بندی فعلی شما را در نظر می گیرد و شامل هر دو پروژه کوتاه مدت و بلند مدت سئو است.

موفقیت-در-سئو-عکس
لوگو-دیبا-ارتباط-داده

تیم سئو دیبا ارتباط

ما یک شرکت خدمات وب سایت همه جانبه هستیم وقتی شما سئو وب سایت خود را به ما می سپارید دیگر نگران هیچ چیزی نباشید از خدمات پشتیبانی ، طراحی ، تولید محتوا ، بک لینک و … هر آنچه که وب سایت شما به آن نیاز خواهد داشت توسط تیم سئو دیبا ارتباط به شما ارائه خواهد شد.

ما با سئو ارومیه شروع کردیم و تا امروز تیم ما ، سئو بیش از 100 وب سایت تجاری ، فروشگاهی به عهده ما بوده است و هم اکنون مشتریان ما اکنون هزارن کلمه کلیدی در صفحه اول گوگل دارند.

نمونه کار سئو وب سایت :

در بحث کارهای خدماتی نمونه کار بسیار مهم می باشد و ارائه نمونه کار باعث قوت قبل به مشتری بوده ولی در بحث سئو متخصیص سئو کار به خاطر محرمانگی از اشاره مستقیم به کلمات کلیدی مشتری و یا نام بردن از اسم کسب و کار خود داری می کنند . اما از باب اطمینان شما مشتری گرامی برخی از نمونه کار ها که در حیطه فعالیت شما نمی باشند در جلسه مشاوره اولیه ارائه می شوند. یا فقط نتیجه های ورود به صورت نمودار ارائه می شوند.

افزایش ورودی گوگل بعد از شش ماه فعالیت بر روی سئو سایت.

عکس-پیشرفت-سئو

سئو یکبار برای همیشه وجود ندارد ؟

الگوریتم های جستجو هر روز بهینه تر می شوند و با هر به روز رسانی قوانین جدیدی به آنها اضافه می شود بنابراین سایت همیشه باید توسط یک متخصص آنالیز شود. و قوانین که از سوی موتور های جستجو ابلاغ می شوند را بر روی سایت ما پیاده کنند. پس در واقع سئو یکبار برای همیشه وجود ندارد .

سئو سایت در چه مدت انجام می گیرد؟

یکی از سوالات رایج، مدت زمان انجام و رسیدن به بازدهی است. اما با توجه به ماهیت کار نمی توان پاسخ مشخصی را به این سوال داد. چراکه بهینه سازی سایت ها باتوجه به میزان رقابت در آن زمینه و همچنین کلمات کلیدی که مدیر سایت می خواهد با آنها در رتبه های نخست باشد همگی بر مدت زمان اجرای کار اثر گذار هستند.بهینه سازی سایت برحسب نیازهای کاری صورت می گیرد بنابراین ممکن است در طی یک هفته ۱۰ ساعت هم برای سئو سایت کافی باشد. اما اگر به رتبه های نخست در موتورهای جستجو به ویژه گوگل فکر می کنید و خودتان اطلاعاتی در این زمینه ندارید حتما بهینه سازی سایت خود را به یک متخصص بسپارید و زمان خود را برای یادگیری و تست نگذارید.

رسیدن به بازدهی نیز همانند خود سئو کردن بستگی به شرایط مختلف دارد. در خیلی از موارد مشاهده می شود که عده ای بدون دانش کافی ادعای بهینه سازی سایت در یک بازه زمانی مشخص را می کنند که نشان از عدم دانش کافی آنان است. هیچگاه نمی توان گفت که سایت شما را در مدت یکماه یا … می توانیم سئو کنیم. افرادی که این ادعا را می کنند یا دانش کافی ندارند و یا به بازدهی کوتاه مدت فکر می کنند که به هیچ وجه مناسب کسب و کارهای بزرگ که می خواهند همیشه بهترین باشند، نیست.

تفاوت سئو سایت با طراحی وب سایت چیست ؟

تا باحال خیلی از افراد از من پرسیده اند که من سایت دارم چه نیازی به خدمات بهینه سازی دارم ؟ پاسخ روشن است طراحی سایت شما شامل شکل ظاهری وب سایت می باشد حال آن که سئو مربوط به بهینه بود این سایت برای موتور های جستجو می باشد. در بیشتر موارد طراحی سایت شما اصول و تکنیک های و ابزار بهینه سازی که مورد نیاز است در سایت قرار داده باشد ولی با توجه به متن بالا که گفته شد “سئو یکبار برای همیشه وجود ندارد” شما همیشه به یک متخصص بهینه سازی نیاز خواهید داشت.

الگوریتم های سئو گوگل چیست ؟

گوگل هر سال برای خود الگوریتم های جدید دسته بندی وب سایت ها را ایجاد می کند یا الگوریتم های قبلی را بهتر می کند در واقع شما برای بهبود رنک وب سایت خود باید از این الگوریتم ها پیروی کنید اسامی الگوریتم های که تا به حال منتشر شده ( الگوریتم پاندا ، الگوریتم پنگوئن ، الگوریتم دزدان دریایی ، الگوریتم کبوتر ، الگوریتم پیج ) هر یک از این الگوریتم ها شامل قوانین مختلفی از سئو و رتبه بندی سایت شما هستند

سئو سایت تضمینی

وقتی از سئو سایت تضمینی صحبت می شود منظور تضمینی است که ما بین شما و متخصص سئو بسته می شود تا شما به نتیجه مطلوب برسید. با توجه به اینکه الگوریتم های گوگل هی در حال بهبود هستند ممکن است بازه زمانی که تضمین شده است کم و زیاد شود. ولی در نهایت با توجه به اینکه رتبه تضمین شده سئوکار کلمه کلیدی شما را در جایگاه مورد نظر تحویل خواهد داد.

چرا مشتریان به دنبال قرار داد سئو تضمینی هستند ؟ جواب ساده است برای اطمینان خاطر از اینکه به نتیجه دلخواه خواهند رسید.ولی توجه داشتبه باشید که هزینه سئو سایت به صورت تضمینی بالاتر از سایر قرارداد های سئو می باشد. ما در دیبا رتبه کلمات کلیدی مورد نظر شما را تضمین می کنیم .ولی برای کاهش هزینه چه کاری می توان انجام داد ؟

کاهش هزینه سئو سایت

برای کاهش هزینه شما می توانید سئو سایت خود را به یک متخصص سئو به صورت ماهانه واگذار نمایید. تفاوت این روش با مورد یاد شده قبلی در این است که شما هیچ محدودیتی از لحاظ کلمات کلیدی ندارید و هزینه کمتری را نسبت به روشی قبلی پرداخت می کنید. دیبا ارتباط با توجه به اینکه کلیه خدمات مرتبط با سئو را ارائه می دهد گزینه مناسبی برای روش ذکر شده نیز می باشد. پیشنهاد ما این است حتما مشاوره ای با کارشناسان ما در این رابطه داشته باشید.

پکیج سئو چیست ؟

منظور ارئه یک جای کلیه خدماتی است که شما برای افزایش سئو سایت خود نیاز دارید است . پکیج SEO ما شامل ( بهبود وضعیت وب سایت شما از نظر سرعت و سایر عوامل وابسته ، تولید و بازاریابی محتوا ، لینک سازی ، تحقیق و …. ) می باشد که در بر گیرنده کلیه نیاز های SEO یک سایت است.

خدمات سئو در شهرهای مختلف :

بررسی این موضوع به سبب سوالات مکرر مشتریان عزیزمان می باشد. مستقیم سوال شما را پاسخ می دهیم . محلی که سئو کار بر روی وب سایت شما کار می کند تاثیری بر رتبه سایت شما ندارد. بلکه در سئو محلی ، مکان کسب کار شما مهم است. همچنین به علت هزینه ها بالای شرکت ها در شهرهای بزرگ هزینه خدمات این شرکت ها نیز بالاتر است. به همین سبب اکثر کسب و کار ها خدمات مورد نیاز برای افزایش سئو خود را به شرکت ها در شهرهای کوچک تر واگذار می کنند.

سئو تهران

بی شک شرکت های و تیم های بزرگی در تهران مشغول ارائه خدمات سئو می باشند. ولی با توجه به ماهیت این کار که کاملا به صورت آنلاین می باشد. شما می توانید از خدمات سایر شرکت ها جهت پایین آوردن هزینه های سئو نیز استفاده نمایید. تیم دیبا ارتباط اکنون در حال ارائه خدمات به بیش از 15 شرکت بزرگ واقع در تهران می باشد. که مهر تاییدی بر این امر می باشد

سئو ارومیه

بهینه سازی وب سایت تخصصی است به روز چرا که اگر یک متخصص این کار اگر به آخرین متد های روز دنیا تسلط نداشته باشید توانایی کسب رتبه های اول گوگل را نخواهد داشت لذا یکی از سختی ها این کار به روز نگه داشتن اطلاعات می باشد. پس سئو تخصصی محدود به یک مکان نمی باشد. مفتخر هستیم از سال 89 در ارومیه به عنوان یک شرکت پیش رو در زمینه بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو و خدمات سئو سایت در ارومیه فعالیت داشته ایم و اکنون مشتریان ما هزارن کلمه کلیدی در رتبه یک گوگل دارند.

سئو تبریز

تبریز به عنوان یکی از قطب های صنعتی کشور می باشد که واحد های تولیدی بسیاری را در دل خود جا داده است. به همین خاطر می توان عنوان کرد سئو یک بخش جدا نشدنی برای کسب و کار های موجود در این منطقه محسوب می شود چرا که امروزه بیشتر فروش محصولات از طریق اینترنت صورت می گیرد.

دیبا ارتباط همیشه در کنار واحد های تولیدی بوده و توانسته برای محصولات این واحد ها در

سوالات شما در مورد سئو

چه وقت ما می توانیم نتایج حاصل از سئو را ببینیم؟

گرفتن نتیجه از تلاش های SEO می تواند به عوامل مختلفی از جمله خطا هایی که در گذشته متحمل شده اید ، رقابت در صنعت ، سن دامنه و رتبه بندی فعلی سایت شما باشد. با این حال ، هرچه رتبه بندی شما بهبود می یابد ، نمای کلی نام تجاری شما نیز بهبود می یابد.

چگونه رتبه یک گوگل رو کسب کنم ؟

برای کسب رتبه یک شما به مجموعه از فعالیت ها از تولید محتوا گرفته تا لینک سازی و بهینه سازی وب سایتتان نیاز دارید که حتی بعد از کسب رتبه یک باید ادامه یابد.

هزینه سئو سایت من چقدر است؟

خب جواب این سوال به میزان محتوا و کار وب سایت و کلمات کلیدی شما بستگی دارد . نمی توان رقم از قبل تعیین شده برای سئو ارائه داد. و فقط بعد از بررسی و آنلایز هزینه های قابل ارائه هستند .جهت استعلام قمیت می توانید با ما تماس بگیرید