بهینه سازی وب سایت (سئو)

بهینه سازی وب سایت (سئو)

سئو مخفف search engine optimization یا همان بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است که هدف اصلی آن کسب جایگاه بهتر در نتایج گوگل است . هر فعالیتی که در سایت خود انجام می دهیم ، از تولید محتوا گرفته تا طراحی صفحات و نسخه موبایل بر سئو تاثیر گذار خواهد بود .

خدمات و مشاوره تخصصی سئو

خدمات مشاوره ای SEO ما شامل همه مواردی است که شما برای درک بهتر از مکان فعلی ، مکان مورد نیاز و نحوه دستیابی به آن نیاز دارید. هر وب سایت متفاوت است ، بنابراین برنامه SEO نیز متفاوت است. خدمات مشاوره ای SEO بسته به اهداف شما ، آورده شده است.

  • درباره پروژه و اهداف خود به ما بگویید : آیا به یک وب سایت اختصاصی نیاز دارید؟ آیا اهداف فروشی دارید که دوست دارید به آن برسید؟ دوست دارید وب سایت شما چه ویژگی های داشته باشد؟

حسابرسی دقیق سئو

تیم ما به طور دقیق و عمیق به وب سایت شما می پردازد تا فرصت ها و زمینه های بهینه سازی موتور جستجو را پیدا کند. ممیزی های ما همه جنبه های بهترین کار برای سئو را شامل می شود ، از جمله بهینه سازی در صفحه ، محتوا ، بهینه سازی خارج از سایت ، نشانه گذاری HTML ، لینک دادن ، ساختار سایت و موارد دیگر.

برنامه ریزی بر روی کلید واژه

برای کمک به تدوین و دستیابی به رتبه های برتر و هدایت ترافیک بیشتر در موتورهای جستجو ، مشاوران سئو سایت ما تحقیق عمیق کلمات کلیدی را انجام می دهند تا تعیین کنند کدام رتبه بندی برای کلمات کلیدی بیشتر منطقی است. کلمات کلیدی مناسب و نحوه استفاده از آنها یکی از مهمترین فاکتور های مورد نظر گوگل است . که تیم ما به طور دقیق و موشکافانه ای به این موضوع می پردازد .

راه ما برای موفقیت در سئو

پس از اتمام کار بر روی جزئیات مانند کلید واژه ها و غیره ، تیم ما طرحی کلی برای آنچه که بیشترین تاثیر را برای وب سایت ما در کوتاهترین زمان ممکن دارد طراحی می کند طرح ما اهداف و رتبه بندی فعلی شما را در نظر می گیرد و شامل هر دو پروژه کوتاه مدت و بلند مدت سئو است.

راهنمای اجرای سئو

تیم ما سالها تجربه در توسعه استراتژیهای موثر و همچنین اجرای آنها در سیستم عاملهای مختلف دارد. به عنوان بخشی از خدمات مشاوره SEO ، تیم ما با شما در زمینه اتخاذ بهترین روش ها برای پیاده سازی ، توسعه راهنماها و منابع برای آموزش بقیه اعضای تیم شما و ارائه پیشنهاداتی با پیش زمینه درمورد اینکه چرا باید آنها را در نظر بگیرید ، کار خواهد کرد. ما همچنین هرگونه تغییر ایجاد شده را بررسی می کنیم ، نشانه گذاری HTML را بررسی می کنیم ، به محتوا کمک می کنیم و نتایج پروژه SEO شما را رصد می کنیم. هدف ما این است که تیم شما را قادر سازیم تا هنگام افزودن موارد جدید به سایت خود ، بهترین روشهای جستجوگرها را در نظر بگیرد.

تجزیه و تحلیل سئو رقبا

اگر سئو برای شما مهم است ، به احتمال زیاد برای رقبا هم مهم است. مشاوران سئو ما به طور دقیقی به بررسی آنچه رقبای برتر شما با سئو به خوبی انجام می دهندو همچنین کاری که انجام نمی دهند می پردازند . این اطلاعات به سایت شما بسیار کمک خواهد کرد. ما به تاکتیکهای بهینه سازی صفحه آنها ، اینکه چه کلمات کلیدی را هدف قرار می دهند ، استراتژی محتوای سایت و استراتژی لینک دهی جدید را بررسی خواهیم کرد. با این کار به راحتی می توانیم نقطه ضعف و قوت رقبا را بهتر درک کنیم و برای پیشی گرفتن از آنها بهترین راهکرد ها را ارائه دهیم و از این فرصت مناسب برای رسیدن به رتبه های برتر به نحو احسنت استفاده کنیم .

بک لینک

لینک دهی می تواند سایتی را ایجاد یا خراب کند. با استفاده از ابزارهای مختلف ، ما مشخصات بک لینک شما را تجزیه و تحلیل می کنیم تا مشخص شود این به رتبه بندی شما کمک می کند یا صدمه می زند. سپس ما برای کمک به بهینه سازی موتور جستجوی شما ، برنامه ای برای اصلاح ، بهبود و ایجاد پیوندهای موجود شما ایجاد خواهیم کرد.

لینک سازی با کیفیت بالا

هنگامی که تیم ما مشخصات بک لینک شما را مورد بررسی قرار داد ، ما در مورد فرصت های ایجاد لینک و پیوند برای سایت شما تحقیق خواهیم کرد. در هر کمپین لینک سازی ، مشاوران SEO ما برای بک لینک با کیفیت بالا تلاش می کنند ، نه تعداد زیادی پیوند با کیفیت پایین. ما برای تهیه یک طرح ایجاد لینک و کمک به اجرا ، صنعت ، خدمات و فرصتهای شما را مورد توجه قرار خواهیم داد. در مقالات بعدی در مورد لینک سازی بیشتر توضیح خواهیم داد .

مشاوره درباره طراحی مجدد وب سایت

اگر قصد طراحی مجدد سایت خود را دارید ، به یک شرکت SEO نیاز دارید. طراحی مجدد موارد فراتر از فقط تصویری است و فرصتی عالی برای ایجاد بهترین روشهای جستجوگرها است. اگر مشاغل شما درگیر طراحی مجدد است یا در حال طراحی مجدد است ، مشاوران SEO ما بازخورد طراحی بصری ، توصیه های تبدیل ، بررسی ساختار سایت شما ، بک لینک و لینک سازی ، بررسی محتوا ، ارائه بهینه سازی اساسی در صفحه و شناسایی کلیه تغییر مسیرهایی که برای حفظ تجربه کاربر نیاز دارید ، ارائه می دهند ، آوردن یک شرکت مشاوره SEO  در هنگام طراحی مجدد می تواند از اشتباهات فاجعه بار در SEO جلوگیری کند که می تواند شما را از نظر بازدید و رتبه بندی جلو ببرد .

گزارش ماهانه دقیق

یکی از مهمترین جنبه های یک کمپین موفق SEO ارزیابی نتایج و انطباق برنامه ها با روند جدید SEO ، به روزرسانی های الگوریتم Google و فرصت های جدید است. برای اینکه به شما کمک کند ببینید داده های شما چگونه به نتیجه می رسند ، شما ماهانه گزارشی از معیارهای اصلی عملکرد ، آنچه که برای شما به دست آوردیم ، مشاهدات ما و برنامه ماههای بعدی دریافت خواهید کرد. شفافیت بخش بزرگی از خدمات مشاوره ای در زمینه SEO است و هدف ما این است که درک درستی از مکان خود ، کارهایی که انجام می دهیم و برنامه ریزی های بعدی برای شما فراهم کنیم. با دریافت گزارش شما ، مشاوران SEO ما جلسه ای برای بررسی گزارش و برنامه های ماه بعد با شما برگزار می کنند.

سوالات شما در مورد سئو

چه وقت ما می توانیم نتایج حاصل از سئو را ببینیم؟

گرفتن نتیجه از تلاش های SEO می تواند به عوامل مختلفی از جمله خطا هایی که در گذشته متحمل شده اید ، رقابت در صنعت ، سن دامنه و رتبه بندی فعلی سایت شما باشد. با این حال ، هرچه رتبه بندی شما بهبود می یابد ، نمای کلی نام تجاری شما نیز بهبود می یابد. هدف از جستجوگرها به دست آوردن رتبه بندی صفحه ۱ برای کلمات کلیدی شما است. در این بین ، رسیدن به نقاط عطفی مانند بالا رفتن از صفحه ۷ به صفحه ۴ ، شاخص های خوبی برای کشش سئو و تاکتیک هایی است که در حال اجرا هستند. همه بهترین مشتریان ما در درازمدت از SEO پیروی می کنند و تلاش های خود را در زمینه SEO برای حفظ رتبه های برتر خود حفظ می کنند. در واقع پاسخ دقیقی به اینکه دقیقا چه زمانی شما به صفحه اول گوگل می رسید وجود ندارد ولی طبق تحقیقات متعدد و مشاهدات عینی خود و تجربه ما می توان گفت به طور متوسط ۱۰ سایتی که در صفحه اول گوگل هستند به طور میانگین بیش از ۲ سال عمر دارند .

آیا شما برنامه سئو را در سایت خودتان پیاده می کنید؟

۱۰۰ درصد و ما نه تنها برای سایت خودمان بلکه برای سایت شما نیز از برنامه بلند مدت دقیق و حرفه ای استفاده می کنیم . اگر به دنبال آژانس SEO هستید که در سایت شما برای شما کار کند ، خدمات سئو ما را در نظر بگیرید.

آیا با سایر فروشندگان وب سایت ما کار خواهید کرد ؟

در حالی که ما یک تیم مستعد برای طراحی وب سایت داریم ، تیم مشاوره SEO ما نیز بیش از همه مایل و قادر به همکاری با سایر فروشندگان شما برای رسیدن به اهداف شما است.

قیمت سئو سایت من چقدر است؟

خب جواب این سوال به میزان محتوا و کار وب سایت شما بستگی دارد . گاهی این امکان برای شما وجود دارد که محتوای مورد نیاز وب سایت خود را خوتان تولید کنید که در این شرایط مقداری از هزینه های سئو شما کاسته می شود . ولی ابتدا باید از خودتان بپرسید برای چه چیزی هزینه می کنید، و آیا این هزینه چقدر برای شما ارزش دارد و آیا می توانید به نتیجه دلخواه خود برسید یا نه؟