خرید بک لینک ( لینک سازی طبیعی )

خرید بک لینک ( لینک سازی طبیعی )

بک لینک یک حلقه اتصال در وب است که امکان عبور مخاطبان بین صفحات سایت شما و یا رفت‌وآمد بین سایت شما و سایت‌های دیگر را برای کاربران فضای مجازی فراهم می‌کند. لینک‌سازی (Link Building) از انواع خدمات سئو در شرکت دیبا ارتباط برای صاحبان کسب‌وکار و سایت‌ها است. در ادامه با انواع خدمات لینک‌سازی برای سایت در دیبا ارتباط و مزایای آن‌ها آشنا شوید.

با لینک‌سازی داخلی و خارجی درآمد خود را افزایش دهید

لینک‌سازی را می‌توان به دو نوع کلی لینک‌سازی داخلی و لینک‌سازی خارجی تقسیم کرد. لینک‌سازی داخلی بخشی از خدمات سئو داخلی (On-page SEO) و لینک‌سازی خارجی از خدمات سئو خارجی (Off-page SEO ) است. هردو این خدمات در کنار هم باعث می‌شوند سایت شما بهتر و بیشتر دیده شود. بعضی از مزایای استفاده از این خدمات عبارتند از:

 • درک بهتر ساختار سایت توسط موتورهای جستجو
 • افزایش قدرت صفحه و جایگاه بهتر در نتایج
 • بهبود تجربه کاربری و رضایت کاربران
 • امکان دریافت لینک‌های متقابل
 • معرفی بهتر برند و دیده شدن در میان رقبا
 • افزایش فروش، افزایش درآمد و افزایش سودآوری
بک لینک در داستان ها

بک لینک یعنی: منتظر دیدار شما در سایت خود هستیم!

داستان هانسل و گرتل را خوانده‌اید؟ کودکان یک هیزم‌شکن که برای شناسایی مسیر بازگشت به خانه در دل جنگل، از سنگریزه‌های سفیدی که در نور ماه می‌درخشیدند، استفاده کردند. کارایی بک لینک ها مشابه کارکرد همان سنگریزه‌های سفید است. با این تفاوت که ما با بک لینک ها، آدرس خانه خود، یعنی؛ سایت کسب‌وکارمان را به مخاطبان بیرون از این خانه می‌دهیم. بک لینک نوعی خوش‌آمدگویی قبل از ورود است!

با بک لینک  تمام رقبا را با قدرت کنار بزنید!

لینک‌‌ها فقط محل عبور مخاطبان سایت بین صفحات نیستند؛ بلکه خزنده‌ها یا ماموران شناسایی موتورهای جستجو هم از این لینک‌ها برای شناسایی و رتبه‌بندی سایت شما استفاده می‌کنند. این خزنده‌ها با استفاده از لینک‌ها می‌توانند درک درستی از سایت شما داشته باشند، اگر … لینک‌سازی به‌درستی انجام شده باشد. در ادامه برخی از نکات مهم در زمینه لینک سازی برای سایت را با هم مرور می‌کنیم.

آشنایی با خدمات بک لینک دیبا ارتباط

ما در دیبا از رباط ها برای لینک سازی استفاده نمی کنیم لینک سازی برای وب سایت شما کاملا به صورت طبیعی و به تدریج انجام می شود روزانه و به صورت متوسط 6 الی 10 عدد بک لینک ایجاد می شود و گزارش به صورت روزانه به شما ارسال می شود.

اگر به دنبال یک راه مطمئن و بدون پنالتی شدن توسط گوگل هستید خدمات ما می تواند برای شما مفید باشد.

ما از چه سایت های بک لینک می گیریم ؟

ما تمام روش های بک لینک گیری را لحاظ می کنیم از وبلاگ ها گرفته تا سایت های دانشگاهی ، لینک های پروفایلی تا رپورتاژ آگهی ها

قیمت بک لینک سازی توسط شرکت دیبا چقدر است؟

پروسه ی ساخت بک لینک برای وب سایت نیاز به زمان دارد. این فرآیند با توجه به کلمه کلیدی مورد نظر شما تعیین می گردد. پس از بررسی کلمه کلیدی توسط کارشناسان دیبا ارتباط، میزان بک لینک مورد نیاز و قیمت بک لینک سازی با مشتری در میان گذاشته می شود. سرازیر کردن تعداد زیادی بک لینک به وب سایت شما در مدت زمان کم می تواند حتی منجر به پنالتی شدن برخی از صفحات وب سایت شما شود. پس بنابراین همانطور که گفته شد این کار به صورت روزانه و به مرور انجام می گیرد تا تاثیر آن هر چه بیشتر شود. اگر بک لینک سازی به صورت اصولی و درست انجام شود با تغییر در الگوریتم های گوگل نیز رتبه وب سایت خود را از دست نخواهید داد.

پکیج بک لینک سازی طبیعی دیبا :

ما در این پکیج کلمات کلیدی شما را شناسایی می کنیم . بک لینک های رغیب های شما را بررسی می کنیم و شروع به لینک سازی می کنیم روزانه با توجه به قدمت سایت شما و بودجه شما روزانه از 6 بک لینک که شامل بک لینک از وب سایت های دانشگاهی ، وبلاگ ها ، پروفایل ، سوشیال بوکمارک ، بخش نظرات ، انجمن ها و …. می باشد لینک می گیریم .

این پایان کار ما نیست ما مطمئن می شویم بک لینک های شما در گوگل ایندکس شود و همچنین محتوای مورد نیاز جهت رپورتاژ آگهی ها را بخش تولید محتوایمان تدوین می کند. هزینه این پکیج به صورت ماهانه در حدود 2.5 میلیون تومان می باشد. همچین می توانید قیمت پکیج های لینک سازی عددی ما را در زیر مشاهده کنید.

پکیج بک لینک 100 عددی

 • تحویل یک ماهه
  ( یا کمتر به درخواست مشتری )
 • تا دو کلمه کلیدی
 • نحوه درج : دو روز در میان
 • گزارش هفتگی
 • نوع لینک ها
  ( دانشگاهی / پروفایل / کامنت / وبلاگ )
 • قیمت هر لینک 15 هزار تومان

پکیج بک لینک 300 عددی

 • تحویل یک الی دوماهه
  ( به درخواست مشتری )
 • تا پنج کلمه کلیدی
 • نحوه درج : روزانه
 • گزارش سه روز یک بار
 • نوع لینک ها
  ( دانشگاهی / پروفایل / کامنت / وبلاگ )
 • قیمت هر لینک 12 هزار تومان

پکیج بک لینک +500 عددی

 • تحویل یک الی ….
  ( به درخواست مشتری )
 • هر 100 عدد سه کلمه کلیدی
 • نحوه درج : روزانه
 • گزارش روزانه
 • نوع لینک ها
  ( دانشگاهی / پروفایل / کامنت / وبلاگ )
 • قیمت هر لینک 10 هزار تومان
خرید بک لینک

بک لینک (لینک سازی طبیعی) چیست؟

در تعریف بک لینک می‌توان گفت که لینکی است که از یک سایت به یک سایت دیگر وارد می‌شود. در این حالت گفته می‌شود که سایت ب از سایت الف بک لینک گرفته یا برعکس، سایت الف به سایت ب بک لینک داده است.

تعداد لینک‌های داخل صفحات

موتورهای جستجو برای رتبه‌بندی سایت‌ها فقط به محتوای داخل صفحات نگاه نمی‌کنند؛ بلکه آن‌ها تعداد لینک‌هایی را که وب‌سایت‌های دیگر ارجاع داده می‌شود، می‌شمارند. نکته دیگری که برای آن‌ها حائز اهمیت است، این است که شما به چه سایت‌هایی لینک داده‌اید؛ آیا آن سایت معتبر است؟ آیا پربازدید است؟ و آیا این لینک در جای درستی از متن قرار داده شده است؟

کیفیت لینک‌های داخل صفحات

در گذشته، همین تعداد لینک‌های خروجی شما در صفحات سایت، بالا بود می‌توانست باعث افزایش رتبه شما از نظر گوگل شود؛ ولی امروزه گوگل برای رتبه‌بندی سایت‌ها از قوانین گذشته خود استفاده نمی‌کند؛ دلیل این امر، سوءاستفاده بسیاری از افراد از این ویژگی است. با این‌حال هنوز هم کارشناسان سئو معقتدند در صورتی که لینک‌سازی برای مخاطبان صفحات مفید باشد، در رتبه‌بندی صفحات سایت موثر است.

انواع بک لینک

بک لینک‌ها می‌توانند ورودی یا خروجی باشند، اما علاو بر این دسته بندی، دو نوع backlink (لینک سازی طبیعی) فالو و نوفالو نیز وجود دارد که در ادامه به آن می‌پردازیم.

بک لینک فالو

وقتی که گوگل به هر صفحه‌‌ای از وب رتبه‌ای اختصاص داد و پیج رنک را معرفی کرد، بک لینک‌ها از این رتبه‌ها تاثیر گرفتند. بعد از معرفی پیج رنک، هر بک لینک باتوجه به شرایطش، می‌تواند بخشی از رتبه‌ی صفحه‌ی اول را به صفحه‌ی دوم یا همان صفحه‌ی مقصد منتقل کند. همه‌ی بک لینک‌ها این انتقال رتبه را به صورت پیش فرض انجام می‌دهند و در این شرایط به آن‌ها backlink فالو می‌گوییم.

بک لینک نوفالو

 برخی مدیران و کسانی که به طراحی سایت مشغول‌اند، می‌توانند با استفاده از یک کد HTML از این انتقال رتبه جلوگیری کنند. در این حالت صفحه‌ی اول به صفحه‌ی دوم لینک می‌شود اما صفحه‌ی دوم رتبه‌ی صفحه‌ی مبدا را دریافت نمی‌کند. به این نوع بک لینک، بک لینک نوفالو می‌گویند.

استفاده از انکرتکست‌ها

انکر (Anchor) به‌معنای لنگر یا وسیله اتصال و تِکست (Text) به‌معنای متن است؛ بنابراین انکرتکست، کلمه یا عبارتی است که ما به کمک آن، یک لینک را به متن خود متصل می‌کنیم. انتخاب درست یا تصحیح انکرتکست‌ها از خدمات دیگر کارشناسان سئو است که باعث افزایش بازدید و افزایش رتبه سایت می‌شود.

خرید بک لینک تضمینی

منظور لینک سازی با استفاده از وب سایت های که دامین اتوریتی بالای دارند و همچنین بعد از مدتی لینک های شما را حذف نمی کنند است. با توجه به اینکه لینک سازی از طریق وب سایت های که ما مدیریت مستقیم بر آنها نداریم انجام می شود ممکن است در طول زمان وب سایت ها از دسترس خارج شوند ولی کلیه بک لینک ها ما تضمین سه ماهه دارند یعنی در صورت پاک شدن به صورت رایگان backlink دیگری برای شما درج می شود

خرید بک لینک

با خدمات لینک سازی برای سایت به رتبه اول گوگل برسید

کارشناسان سئو سایت در شرکت دیبا ارتباط برای لینک‌سازی از راهکارهای مختلفی استفاده می‌کنند. ما برای لینک سازی ابتدا از میزان دامین‌اتوریتی سایت‌ها و سورس‌اسپم اطمینان حاصل می‌کنیم و بعد اقدام به دریافت بک لینک می‌کنیم. همچنین بسیار اهمیت دارد که بدانیم کیفیت لینک مهم‌تر از تعداد آن است. در ادامه با برخی از خدمات دیبا ارتباط در زمینه لینک سازی برای سایت آشنا می‌شویم.

نحوه گرفتن بک لینک :

فقط یک روش برای این موضوع وجود ندارد راه ها مختلفی برای گرفتن Backlink وجود دارد و همچنین برای اینکه کار به صورت اصولی پیش برود نیازمند تخصص می باشد.

ما این کار در دیبا برای شما انجام می دهیم برای اینکه خیال شما راحت باشید گزارش روزانه برای شما ارسال می شود و شما می توانید لینک های خود را بررسی کنید.

افزایش دامین اتوریتی به صورت طبیعی

دامین اتوریتی یعنی؛ اقتدار دامنه سایت شما. هرچه رتبه دامنه سایت شما بالاتر باشد، احتمال این که رتبه بالاتری از گوگل دریافت کنید، بیشتر می‌شود. ما برای افزایش دامین اتوریتی از روش‌های طبیعی و مطابق با الگوریتم‌های گوگل استفاده می‌کنیم. برخی از این روش‌ها عبارتند از:

 • گرفتن بک لینک از سایت‌های معتبر
 • دریافت لینک‌هایی با اسپم کمتر
 • دریافت لینک‌های جذب کننده ترافیک
 • دستیابی به اعتبار واقعی و نه اعتبار جعلی

بک لینک سازی طبیعی و تدریجی

لینک‌سازی طبیعی به دریافت بک لینک از سایت میزبان، بدون دخالت سایت میهمان گفته می‌شود. دریافت لینک‌سازی طبیعی باعث افزایش رتبه سایت به‌صورت تدریجی می‌شود. این یعنی شما اعتبار خود را با صلاحیت خود به‌دست می‌آورید و این نوع از اعتبار با جریمه‌های گوگل روبه‌رو نمی‌شود و یک‌روزه به باد نمی‌رود. مزایای استفاده از این شیوه عبارتند از:

 • افزایش اعتبار و رتبه سایت
 • معرفی بیشتر برند و محصولات
 • افزایش ترافیک طبیعی
 • کاهش هزینه‌های تبلیغات

بک لینک از سایت‌های دانشگاهی

همان‌طور که گفتیم اعتبار سایتی که از آن backlink دریافت می‌شود بسیار اهمیت دارد. ما در دیبا ارتباط توانایی این را داریم که از معتبرترین سایت‌های دانشگاهی به ‌شیوه‌های گوناگون بک لینک معتبر و مفید دریافت کنیم. مزایای استفاده از این خدمت را مرور می‌کنیم:

 • امکان افزایش رتبه در کلمات کلیدی پررقابت
 • افزایش رتبه صفحات ضعیف سایت
 • افزایش بازدیدکنندگان
 • افزایش فروش و درآمد

رپرتاژ آگهی

به‌طور کلی مخاطبان همواره دیدی منفی نسبت به تبلیغات دارند؛ رپرتاژ آگهی آن نوع از تبلیغات است که به دلیل سودمندی مطالب آن، باعث رویکرد مثبت مخاطبان به آن می‌شود. همچنین از رپرتاژ برای دریافت بک لینک های مفید و موثر استفاده می‌شود. ما بهترین رپرتاژ‌ها را برای شما تولید و در بهترین سایت‌ها منتشر می‌کنیم. برخی از مزایای رپرتاژ آگهی عبارتند از:

 • ارتباط مستقیم با افزایش فروش
 • افزایش ترافیک سایت
 • اعتماد بیشتر مخاطب به برند
 • جلب رضایت مخاطبان

پست مهمان

در این روش شما می‌توانید در سایت‌هایی که نویسنده‌ی مهمان می‌پذیرند مطلب بنویسید و بک لینک‌هایی را در محتوای تولید شده قرار دهید که به صفحات مهم وب سایت خودتان وارد می‌شوند و در نهایت آن را در سایت میزبان منتشر کنید.

صفحات و لینک‌های خراب

شما می‌توانید بعد از گشت‌وگذار در سایت‌های مشابه با سایت خودتان و درصورت مشاهده‌ی لینک‌ها یا صفحات ناقص یا خراب، محتوایی را برای آن سایت تولید کنید و با در جریان گذاشتن مدیر سایت، مطلب خود را منتشر کنید. همچنین می‌توانید این پیشنهاد را مطرح کنید که به جای لینک خراب یا صفحه‌ای که در دسترس نیست، به یکی از صفحات سایت شما که با موضوع مطابقت دارد لینک بدهند.

صفحات اجتماعی

با حضور در شبکه‌های اجتماعی و با معرفی سایت خود به این شبکه‌ها و لینک پست‌هایتان به سایت، می‌توانید backlink با ارزشی را برای خود فراهم کنید. اما این نکته را فراموش نکنید که هر بک لینکی موثر نخواهد بود؛ بعضی backlink ها می‌تواند شرایط سایت شما را چند برابر بهبود ببخشد اما بعضی دیگر ممکن است حتی موجب افت رتبه‌ی سایت شما هم بشوند.

تاثیر بک لینک (لینک سازی طبیعی) بر سئو

بک لینک‌ها کاربرانی را از سایت مبدا به سایت مقصد هدایت می‌کنند و موجب افزایش بازدید سایت‌ها می‌شوند. درواقع می‌توان گفت که backlink ها شانس جذب کاربر را برای سایت افزایش می‌دهند. قطعا می‌دانید که سایت‌های بدون بازدید کننده، شانسی هم برای بهبود رتبه نخواهند داشت و رتبه‌های گوگل تا حد زیادی به کاربران آن سایت بستگی دارد. با افزایش کاربران و با هربار مراجعه‌‌ی مجدد به سایت، رتبه‌ی سایت هم بهبود خواهد یافت، اما این تاثیر غیر مستقیم backlink بر سئو است.

تاثیر مستقیم و اصلی backlinkها بر سئو، مسئله‌ی دیگری است. یک سایت فقط زمانی می‌تواند از دیگر سایت‌ها backlink بگیرد که محتوایی جدید و معتبر داشته باشد، در غیر این صورت هیچ سایتی به محتوای تکراری و کم ارزش لینک نمی‌دهد. به همین خاطر، گوگل به بک لینک‌ها به چشم یک رای مثبت از سوی دیگر سایت‌ها نگاه می‌کند. هرچه تعداد بک‌ لینک‌های یک سایت بیشتر باشد، می‌توان گفت اعتبار آن‌ بیشتر است و در نتیجه می‌تواند رتبه‌ی بهتری را هم دریافت کند.

بهترین سایت برای بک لینک

می خواهیم به این پرسش که بهترین سایت برای بک لینک چه سایتی است پاسخ بدهیم . وقتی حرف از backlink است فقط نمی توان از یک سایت برای لینک سازی استفاده کرد شما باید از مجموعه ای سایت ها بک لینک دریافت کنید ولی برا تشخیص این که کدام یک از این سایت ها بهتر از بقیه هستن کافی است از بزارهای مثل moz یا ahrefs استفاده کنید. هر چقدر دامین اتوریتی یک سایت بالا و اسپم اسکور پایین تری داشته باشید گزینه بهتری برای لینک سازی می باشد. ولی فراموش نکنید که باید لینک های شما دارای تنوع باشند.

روش‌های اشتباه ایجاد بک لینک (لینک سازی طبیعی)

همان طور که گفتیم ارزش همه‌ی backlink ها یکسان نیستند و قطعا بک لینک‌های فالوی یک سایت معتبر ارزش بیشتری نسب به دیگر backlink ها دارد؛ مخصوصا اگر محتوای دو سایت به هم مرتبط باشند. اما در مقابل بعضی backlink ها نه تنها مفید نیستند،  بلکه می‌توانند صدمات جبران ناپذیری هم به وب سایت شما وارد کنند.

یکی از این backlink های بی ارزش، backlink گرفتن از سایت‌های اسپم است. به طور جدی از لینک سازی در سایت‌های اسپم یا سایت‌هایی که صرفا برای لینک سازی ایجاد شده‌اند و محتوای خاصی هم ندارند خودداری کنید. این سایت‌ها معمولا دارای صفحاتی هستند پر از لینک‌های مختلف از سایت‌های متفاوت که هیچ ارتباطی  با هم ندارند.

چگونه بک لینک رایگان بگیریم ؟

برای این کار شما نیاز به یافتن وب سایت های هستید که اجازه می دهند شما به رایگان در آنها لینک سازی کنید که شامل وبلاگ ها ، سایت ساز ها ، شبکه های اجتماعی و … هستند. اگر می خواهید به عنوان یک فرد که به دنبال یادگیری سئو می باشد این مبحث را دنبال کنید آموزش های زیادی در سطح وب وجود دارد و یا حتی می توانید یک دوره کارآموزی را در دیبا ارتباط بگذرانید ولی اگر به عنوان یک کسب و کار می خواهید لینک سازی وب سایت خودتان را انجام دهید کاوش لینک ها می تواند زمان گیر باشد لذا پیشنهاد ما استفاده از خدمات دیبا ارتباط برای لینک سازی وب سایت خودتان استفاده کنید.

بک لینک قوی

ایجاد مسیرهای مطمئن به سایت شما با دیبا ارتباط

دیبا ارتباط افتخار دارد علاوه بر طراحی وب سایت با بهره‌گیری از کارشناسان مجرب خود بهترین خدمات لینک سازی برای سایت را به صاحبان کسب‌وکار و سایت‌ها را که زیر شاخه از سئو حساب می شود ارائه دهد. ما در این راه از به‌روزترین راهکارها بر اساس آخرین تغییرات الگوریتم‌های گوگل استفاده می‌کنیم و مسیرهای مطمئنی برای ورود مخاطبان به سایت شما ایجاد می‌کنیم. با دیبا ارتباط، راه‌های ارتباطی خود با مخاطبانتان را گسترش دهید.

آیا بک لینک های که دیبا می گیرد دائمی است ؟

بله کلیه backlink های که توسط ما درج می شود دائمی هستند ولی ممکن است با تغییر سیاست وب سایت ها بعضی لینک ها حذف شوند

آیا برای بلک لینک ها هزینه ماهانه باید بدهیم ؟

خیر با توجه به این که بک لینک ها دائمی هستن هیچ هزینه ای دیگری از شما دریافت نمی شود.

قیمت درج بک لینک چقدر است ؟

چون ما به صورت طبیعی و تدریجی Backlink ایجاد می کنیم با توجه به تعداد backlink روزانه قیمت مشخص می شود. ولی پکیج پر طرف دار ما برای سایت های نوپا در حدود 2.5 میلیون تومان می باشد که شما هزینه تولید محتوا برای بک لینک های رپورتاژی را پرداخت نمی کنید.

چرا Backlink های درج شده توسط دیبا مقرون به صرفه است ؟

ما در پکیج هایمان در سایت های دانشگاهی رپورتاژ آگهی درج می کنیم که فقط هزینه 10 وب سایت دانشگاهی در بیشتر سایت ها بیشتر از 2.5 میلیون تومان می باشد