بک لینک و لینک سازی طبیعی

بک لینک و لینک سازی طبیعی

بک لینک یک حلقه اتصال در وب است که امکان عبور مخاطبان بین صفحات سایت شما و یا رفت‌وآمد بین سایت شما و سایت‌های دیگر را برای کاربران فضای مجازی فراهم می‌کند. لینک‌سازی (Link Building) از انواع خدمات سئو در شرکت دیبا ارتباط برای صاحبان کسب‌وکار و سایت‌ها است. در ادامه با انواع خدمات لینک‌سازی برای سایت در دیبا ارتباط و مزایای آن‌ها آشنا شوید.

با لینک‌سازی داخلی و خارجی درآمد خود را افزایش دهید

لینک‌سازی را می‌توان به دو نوع کلی لینک‌سازی داخلی و لینک‌سازی خارجی تقسیم کرد. لینک‌سازی داخلی بخشی از خدمات سئو داخلی (On-page SEO) و لینک‌سازی خارجی از خدمات سئو خارجی (Off-page SEO ) است. هردو این خدمات در کنار هم باعث می‌شوند سایت شما بهتر و بیشتر دیده شود. بعضی از مزایای استفاده از این خدمات عبارتند از:

 • درک بهتر ساختار سایت توسط موتورهای جستجو
 • افزایش قدرت صفحه و جایگاه بهتر در نتایج
 • بهبود تجربه کاربری و رضایت کاربران
 • امکان دریافت لینک‌های متقابل
 • معرفی بهتر برند و دیده شدن در میان رقبا
 • افزایش فروش، افزایش درآمد و افزایش سودآوری

بک لینک یعنی: منتظر دیدار شما در سایت خود هستیم!

داستان هانسل و گرتل را خوانده‌اید؟ کودکان یک هیزم‌شکن که برای شناسایی مسیر بازگشت به خانه در دل جنگل، از سنگریزه‌های سفیدی که در نور ماه می‌درخشیدند، استفاده کردند. کارایی بک لینک ها مشابه کارکرد همان سنگریزه‌های سفید است. با این تفاوت که ما با بک لینک ها، آدرس خانه خود، یعنی؛ سایت کسب‌وکارمان را به مخاطبان بیرون از این خانه می‌دهیم. بک لینک نوعی خوش‌آمدگویی قبل از ورود است!

با بک لینک  تمام رقبا را با قدرت کنار بزنید!

لینک‌‌ها فقط محل عبور مخاطبان سایت بین صفحات نیستند؛ بلکه خزنده‌ها یا ماموران شناسایی موتورهای جستجو هم از این لینک‌ها برای شناسایی و رتبه‌بندی سایت شما استفاده می‌کنند. این خزنده‌ها با استفاده از لینک‌ها می‌توانند درک درستی از سایت شما داشته باشند، اگر … لینک‌سازی به‌درستی انجام شده باشد. در ادامه برخی از نکات مهم در زمینه لینک سازی برای سایت را با هم مرور می‌کنیم.

 • درباره پروژه و اهداف خود به ما بگویید : آیا به یک وب سایت اختصاصی نیاز دارید؟ آیا اهداف فروشی دارید که دوست دارید به آن برسید؟ دوست دارید وب سایت شما چه ویژگی های داشته باشد؟

آشنایی با خدمات لینک سازی دیبا ارتباط

ما در دیبا از رباط ها برای لینک سازی استفاده نمی کنیم لینک سازی برای وب سایت شما کاملا به صورت طبیعی و به تدریج انجام می شود روزانه و به صورت متوسط ۶ الی ۱۰ عدد بک لینک ایجاد می شود و گزارش به صورت روزانه به شما ارسال می شود.

اگر به دنبال یک راه مطمئن و بدون پنالتی شدن توسط گوگل هستید خدمات ما می تواند برای شما مفید باشد.

ما از چه سایت های بک لینک می گیریم ؟

ما تمام روش های بک لینک گیری را لحاظ می کنیم از وبلاگ ها گرفته تا سایت های دانشگاهی ، لینک های پروفایلی تا رپورتاژ آگهی ها

قیمت بک لینک سازی توسط شرکت دیبا چقدر است؟

پروسه ی ساخت بک لینک برای وب سایت نیاز به زمان دارد. این فرآیند با توجه به کلمه کلیدی مورد نظر شما تعیین می گردد. پس از بررسی کلمه کلیدی توسط کارشناسان دیبا ارتباط، میزان بک لینک مورد نیاز و قیمت بک لینک سازی با مشتری در میان گذاشته می شود. سرازیر کردن تعداد زیادی بک لینک به وب سایت شما در مدت زمان کم می تواند حتی منجر به پنالتی شدن برخی از صفحات وب سایت شما شود. پس بنابراین همانطور که گفته شد این کار به صورت روزانه و به مرور انجام می گیرد تا تاثیر آن هر چه بیشتر شود. اگر بک لینک سازی به صورت اصولی و درست انجام شود با تغییر در الگوریتم های گوگل نیز رتبه وب سایت خود را از دست نخواهید داد.

پکیج بک لینک سازی طبیعی دیبا :

ما در این پکیج کلمات کلیدی شما را شناسایی می کنیم . بک لینک های رغیب های شما را بررسی می کنیم و شروع به لینک سازی می کنیم روزانه با توجه به قدمت سایت شما و بودجه شما روزانه از ۶ بک لینک که شامل بک لینک از وب سایت های دانشگاهی ، وبلاگ ها ، پروفایل ، سوشیال بوکمارک ، بخش نظرات ، انجمن ها و …. می باشد لینک می گیریم .

این پایان کار ما نیست ما مطمئن می شویم بک لینک های شما در گوگل ایندکس شود و همچنین محتوای مورد نیاز جهت رپورتاژ آگهی ها را بخش تولید محتوایمان تدوین می کند. هزینه این پکیج به صورت ماهانه در حدود ۲٫۵ میلیون تومان می باشد.

خرید بک لینک

تعداد لینک‌های داخل صفحات

موتورهای جستجو برای رتبه‌بندی سایت‌ها فقط به محتوای داخل صفحات نگاه نمی‌کنند؛ بلکه آن‌ها تعداد لینک‌هایی را که وب‌سایت‌های دیگر ارجاع داده می‌شود، می‌شمارند. نکته دیگری که برای آن‌ها حائز اهمیت است، این است که شما به چه سایت‌هایی لینک داده‌اید؛ آیا آن سایت معتبر است؟ آیا پربازدید است؟ و آیا این لینک در جای درستی از متن قرار داده شده است؟

کیفیت لینک‌های داخل صفحات

در گذشته، همین تعداد لینک‌های خروجی شما در صفحات سایت، بالا بود می‌توانست باعث افزایش رتبه شما از نظر گوگل شود؛ ولی امروزه گوگل برای رتبه‌بندی سایت‌ها از قوانین گذشته خود استفاده نمی‌کند؛ دلیل این امر، سوءاستفاده بسیاری از افراد از این ویژگی است. با این‌حال هنوز هم کارشناسان سئو معقتدند در صورتی که لینک‌سازی برای مخاطبان صفحات مفید باشد، در رتبه‌بندی صفحات سایت موثر است.

لینک‌های فالو و نوفالو

لینک‌های فالو (Dofollow) و نوفالو (Nofollow) فاکتورهای مهمی در بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو هستند. تمامی لینک‌ها به‌طور طبیعی لینک فالو هستند، مگر این‌که از تگ نوفالو در آن‌ها استفاده شده باشد. در این‌صورت مخاطبان باز هم می‌توانند از لینک نوفالو وارد صفحه دیگر شوند، اما خزنده‌های موتورهای جستجو از آن‌ها عبور نمی‌کنند. لینک نوفالو همچنین باعث کاهش اسپم‌ها برای سایت می‌شود.

استفاده از انکرتکست‌ها

انکر (Anchor) به‌معنای لنگر یا وسیله اتصال و تِکست (Text) به‌معنای متن است؛ بنابراین انکرتکست، کلمه یا عبارتی است که ما به کمک آن، یک لینک را به متن خود متصل می‌کنیم. انتخاب درست یا تصحیح انکرتکست‌ها از خدمات دیگر کارشناسان سئو است که باعث افزایش بازدید و افزایش رتبه سایت می‌شود.

خرید بک لینک

با خدمات لینک سازی برای سایت به رتبه اول گوگل برسید

کارشناسان سئو سایت در شرکت دیبا ارتباط برای لینک‌سازی از راهکارهای مختلفی استفاده می‌کنند. ما برای دریافت بک لینک ابتدا از میزان دامین‌اتوریتی سایت‌ها و سورس‌اسپم اطمینان حاصل می‌کنیم و بعد اقدام به دریافت بک لینک می‌کنیم. همچنین بسیار اهمیت دارد که بدانیم کیفیت لینک مهم‌تر از تعداد آن است. در ادامه با برخی از خدمات دیبا ارتباط در زمینه لینک سازی برای سایت آشنا می‌شویم.

نحوه گرفتن بک لینک :

فقط یک روش برای این موضوع وجود ندارد راه ها مختلفی برای گرفتن Backlink وجود دارد و همچنین برای اینکه کار به صورت اصولی پیش برود نیازمند تخصص می باشد.

ما این کار در دیبا برای شما انجام می دهیم برای اینکه خیال شما راحت باشید گزارش روزانه برای شما ارسال می شود و شما می توانید لینک های خود را بررسی کنید.

افزایش دامین اتوریتی به صورت طبیعی

دامین اتوریتی یعنی؛ اقتدار دامنه سایت شما. هرچه رتبه دامنه سایت شما بالاتر باشد، احتمال این که رتبه بالاتری از گوگل دریافت کنید، بیشتر می‌شود. ما برای افزایش دامین اتوریتی از روش‌های طبیعی و مطابق با الگوریتم‌های گوگل استفاده می‌کنیم. برخی از این روش‌ها عبارتند از:

 • گرفتن بک لینک از سایت‌های معتبر
 • دریافت لینک‌هایی با اسپم کمتر
 • دریافت لینک‌های جذب کننده ترافیک
 • دستیابی به اعتبار واقعی و نه اعتبار جعلی

بک لینک سازی طبیعی و تدریجی

لینک‌سازی طبیعی به دریافت بک لینک از سایت میزبان، بدون دخالت سایت میهمان گفته می‌شود. دریافت لینک‌سازی طبیعی باعث افزایش رتبه سایت به‌صورت تدریجی می‌شود. این یعنی شما اعتبار خود را با صلاحیت خود به‌دست می‌آورید و این نوع از اعتبار با جریمه‌های گوگل روبه‌رو نمی‌شود و یک‌روزه به باد نمی‌رود. مزایای استفاده از این شیوه عبارتند از:

 • افزایش اعتبار و رتبه سایت
 • معرفی بیشتر برند و محصولات
 • افزایش ترافیک طبیعی
 • کاهش هزینه‌های تبلیغات

بک لینک از سایت‌های دانشگاهی

همان‌طور که گفتیم اعتبار سایتی که از آن backlink دریافت می‌شود بسیار اهمیت دارد. ما در دیبا ارتباط توانایی این را داریم که از معتبرترین سایت‌های دانشگاهی به ‌شیوه‌های گوناگون بک لینک معتبر و مفید دریافت کنیم. مزایای استفاده از این خدمت را مرور می‌کنیم:

 • امکان افزایش رتبه در کلمات کلیدی پررقابت
 • افزایش رتبه صفحات ضعیف سایت
 • افزایش بازدیدکنندگان
 • افزایش فروش و درآمد

رپرتاژ آگهی

به‌طور کلی مخاطبان همواره دیدی منفی نسبت به تبلیغات دارند؛ رپرتاژ آگهی آن نوع از تبلیغات است که به دلیل سودمندی مطالب آن، باعث رویکرد مثبت مخاطبان به آن می‌شود. همچنین از رپرتاژ برای دریافت بک لینک های مفید و موثر استفاده می‌شود. ما بهترین رپرتاژ‌ها را برای شما تولید و در بهترین سایت‌ها منتشر می‌کنیم. برخی از مزایای رپرتاژ آگهی عبارتند از:

 • ارتباط مستقیم با افزایش فروش
 • افزایش ترافیک سایت
 • اعتماد بیشتر مخاطب به برند
 • جلب رضایت مخاطبان
بک لینک قوی

ایجاد مسیرهای مطمئن به سایت شما با دیبا ارتباط

دیبا ارتباط افتخار دارد علاوه بر طراحی وب سایت با بهره‌گیری از کارشناسان مجرب خود بهترین خدمات لینک سازی برای سایت را به صاحبان کسب‌وکار و سایت‌ها را که زیر شاخه از سئو حساب می شود ارائه دهد. ما در این راه از به‌روزترین راهکارها بر اساس آخرین تغییرات الگوریتم‌های گوگل استفاده می‌کنیم و مسیرهای مطمئنی برای ورود مخاطبان به سایت شما ایجاد می‌کنیم. با دیبا ارتباط، راه‌های ارتباطی خود با مخاطبانتان را گسترش دهید.

آیا بک لینک های که دیبا می گیرد دائمی است ؟

بله کلیه بک لینک های که توسط ما درج می شود دائمی هستند ولی ممکن است با تغییر سیاست وب سایت ها بعضی لینک ها حذف شوند

آیا برای بلک لینک ها هزینه ماهانه باید بدهیم ؟

خیر با توجه به این که بک لینک ها دائمی هستن هیچ هزینه ای دیگری از شما دریافت نمی شود.

قیمت درج بک لینک چقدر است ؟

چون ما به صورت طبیعی و تدریجی Backlink ایجاد می کنیم با توجه به تعداد بک لینک روزانه قیمت مشخص می شود. ولی پکیج پر طرف دار ما برای سایت های نوپا در حدود ۲٫۵ میلیون تومان می باشد که شما هزینه تولید محتوا برای بک لینک های رپورتاژی را پرداخت نمی کنید.

چرا Backlink های درج شده توسط دیبا مقرون به صرفه است ؟

ما در پکیج هایمان در سایت های دانشگاهی رپورتاژ آگهی درج می کنیم که فقط هزینه ۱۰ وب سایت دانشگاهی در بیشتر سایت ها بیشتر از ۲٫۵ میلیون تومان می باشد