تولید محتوا

تولید محتوا

یک استراتژی تولید محتوا به خوبی توسعه یافته و اجرا شده، مخاطبان را جذب، و درگیر می کند. چه این هدف ایجاد اعتماد و کسب آگاهی باشد، و یا تاثیر بر ترتیب تصمیم گیری ها و تکمیل آن با خدمات بازاریابی محتوا.

  • جذب و گسترش مخاطبان شما
  • به برند سازی شما کمک می کند
  • محتوای اهرمی برای افزایش ترافیک وب سایت شماست

خدمات تولید محتوا دیبا ارتباط کمک خواهد کرد که ترافیک وب سایت خود را افزایش دهید. درک جامع ما از چشم انداز دیجیتال کمک می کند تا مشتریان ما مسیر بازاریابی دیجیتال خود را هموار و تعامل و رسیدن به هدف شان را تسهیل کنند.

 بهترین مطالب دنیا بدون مخاطب بی ارزش است.

اجازه دهید ما یک استراتژی بازاریابی محتوای برایتان توسعه دهیم که تمام منابع ترافیک وب سایت شما را در نظر بگیرد ، از جمله رسانه های اجتماعی ، جستجوی ارگانیک و جستجو کلیکی، ایمیل و غیره. رویکرد ما با درک منحصر به فرد از تاکتیک‌های بازاریابی دیجیتال مثل seo و بازاریابی رسانه‌ای اجتماعی است.

استراتژی محتوا

توسعه یک استراتژی محتوای قوی جایی است که دیگر آژانس نسبت به آن بی توجه هستند و تمایل به انتشار دریایی بی پایان از محتوای ضعیب دارند. ما یک طرح بازاریابی محتوای سفارشی ساخته شده بر روی کلمات کلیدی، تحقیق رقبا، و… توسعه می دهیم.

توسعه محتوا

هنگامی که ما برنامه خود را توسعه داده ایم و یک استراتژی ایجاد کرده ایم، وقت آن رسیده است که آن استراتژی را اجرا کنیم. ما در دیبا ارتباط یک تیم کامل از نویسندگان محتوای حرفه ای در اختیار داریم.

توزیع و نشر محتوا

دیبا ارتباط همچنین یک آژانس طراحی وب سایت است، بنابراین ما می توانیم محتوای شما را بدون در نظر گرفتن سیستم مدیریت محتوا در آن منتشر کنیم. به علاوه، خدمات SEM بی رقیب ما مانند سئو و PPC به ترویج و توزیع محتوای شما کمک می کند.

سئو کپی رایتینگ

اگر می خواهید محتوای شما به صورت ارگانیک در موتورهای جستجو یافت شود، به آژانسی نیاز دارید که خواسته های فزاینده الگوریتم های موتور جستجو را درک کند. درک ما از جستجوگرها باعث می شود ما گزینه سئو کپی ‌رایتینگ ایده آل شما باشیم.

چرا تولید محتوا توسط دیبا ارتباط؟

 دیبا ارتباط یک آژانس طراحی وب سایت با ارائه سرویس کامل خدمات مرتبط می باشد و فقط در این زمینه تمرکز دارد در واقع ما مثل جوجه تیغی عمل می کنیم.

 مزایای متعددی برای انتخاب دیبا ارتباط به عنوان شریک بازاریابی محتوای شما وجود دارد.ما ، یک آژانس طراحی وب سایت با خدمات کامل هستیم، و ما می توانیم به بیش طراحی وب سایت شما رسیدگی کنیم! توسعه وب سایت ، طراحی ، سئو ، استراتژی و تولید محتوا و …. که اجازه می دهد تا یک شرکت به تمام این خدمات برای کسب و کار شما رسیدگی کند.

هزینه تولید محتوا

اگر به دنبال نرخی ثابت برای این موضوع هستید باید بگویم نرخ ثابتی برای این موضوع وجود ندارد هزینه تولید یک محتوای یونیک بستگی به موضوع مورد بحث دارد تنها پیشنهادی که می توانیم به شما بکنیم این است اگر جایی دیدید قبل از بررسی کلمات کلیدی و موضوع شما

سفارش تولید محتوا

تیم ما به سوالات پاسخ خواهد داد، پیشنهادات ارائه خواهد کرد و دامنه تجارت الکترونیک دقیق ، برآورد قیمت گذاری، و جدول زمانی پروژه برای شما فراهم خواهد کرد. فرم زیر را پر کنید ، و یا اگر می خواهید در مورد پروژه خود از طریق بحث کنید ، با با ما تماس بگیرید. ما مشتاقانه منتظر بحث در مورد پروژه شما هستیم.

  • درباره پروژه و اهداف خود به ما بگویید : آیا به یک وب سایت اختصاصی نیاز دارید؟ آیا اهداف فروشی دارید که دوست دارید به آن برسید؟ دوست دارید وب سایت شما چه ویژگی های داشته باشد؟

خدمات تولید محتوای ما

بخشی از خدمات تولید محتوای ما:

  • محتوای درون صفحه (صفحه اصلی ، صفحه فرود ، صفحات اطلاعات ، صفحات محتوا)
  • محتوای تجارت الکترونیکی (محصولات ، دسته ها و غیره)
  • وبلاگ ها و مقاله ها
  • اطلاعیه های مطبوعاتی
  • بازاریابی ایمیلی
  • نوشتن مطالب تبلیغاتی SEO

آژانس بازاریابی محتوا چیست؟

آژانس بازاریابی محتوا به آژانس هایی گفته می شود که بازاریابی محتوا را به عنوان سرویس ارائه می دهند. 
در حالی که برخی از شرکت ها تمرکز روی این موضوع را انتخاب می کنند ، بازاریابی محتوا فقط یک جنبه (مهم) از بازاریابی دیجیتال است. 
دیبا یک آژانس طراحی وب سایت با خدمات کامل در زمینه دیجیتال است. بنابراین ، در حالی که ما یک آژانس بازاریابی محتوا هستیم ، کارهای بسیار بیشتری نسبت به تولید محتوا انجام می دهیم!

بازاریابی محتوا چیست؟

بازاریابی محتوا ایجاد استراتژیک محتوای مرتبط ، ارزشمند و جذاب است که برای تبلیغ غیر مستقیم یک نام تجاری ، محصول یا خدمات طراحی شده است.

چرا بازاریابی محتوا انتخاب خوبی برای کسب و کار من است؟

بازاریابی محتوا یک تاکتیک عالی است که تقریباً در هر صنعت قابل تصور است.
به طور معمول ، وب سایت هایی که به طور منظم محتوای جدید تولید می کنند ، به طور قابل توجهی بازدید بیشتری دارند. 
همچنین با توجه به اینکه بازاریابی محتوا نسبت به بسیاری از اشکال دیگر بازاریابی ارزان تر است. 
همچنین می تواند به تقویت تلاش های فعلی شما در بازاریابی ، مانند رسانه های اجتماعی کمک کند.

استراتژی محتوا چیست؟

استراتژی محتوا یک کسب و کار به رویکرد کل نگرانه و کلان در پشت تلاش های تولید محتوا آنها اشاره دارد. 
وقتی با ما همکاری کنید، ما در مورد انواع خدمات بازاریابی دیجیتال که بیشترین سود را برای کسب و کار شما خواهد داشت ، به شما خواهیم گفت. 
هنگامی که ما در مورد خدمات مورد نیاز به توافق رسیدیم ، یک استراتژی جامع ایجاد خواهیم کرد که اطمینان حاصل کنید همه اقدامات بازاریابی ما با هم هماهنگ هستند.

چه نوع نتایجی باید از خدمات تولید محتوا دیبا ارتباط انتظار داشته باشم؟

ما عاشق این سوال هستیم. ما یک آژانس نتیجه گرا هستیم . جواب کوتاه همه چیز به آن بستگی دارد

من نیاز به یک طرح بازاریابی محتوا کامل ندارم، فقط چند مطلب در هر ماه. آیا شما این کار را می کنید؟

پاسخ شما بله هست ولی برای گرفتن نتیجه اثر بخش حتما از یک استراتژی کامل استفاده کنید

در هنگام انتخاب یک شرکت بازاریابی محتوا باید به دنبال چه چیزی باشم؟

از محتواهایی که ایجاد کرده اند و چگونگی تأثیر آن بر خط اصلی آن کسب و کار، مثال بزنید. 
هر آژانس تولید محتوا در تهیه چند مثال مرتبط ، مطالعات موردی ، توصیفات مشتریان موجود و غیره مشکلی نخواهد داشت.

من موضوعات بسیار فنی دارم آیا شما توانایی تولد محتوا برای آن را دارید ؟

تیم ما پر از نویسندگان فنی بسیار توانا از مجموعه متنوعی از زمینه های صنعتی است. اگر موضوع بسیار فنی باشد حتما استخدام نویسنده ثالث را توصیه خواهیم کرد. در این موارد ما یک طرح بازاریابی محتوا را توسعه میدهیم و در صورت نیاز مقالات را به نویسنده منتخب شما اختصاص میدهیم.