طراحی لوگو

طراحی لوگو

طراحی لوگو خوب درک خوبی ایجاد می کند … و اگر یک قانون در بازاریابی وجود داشته باشد ، آن “ادراک واقعیت است”.
ما با کسب و کارهای کار می کنیم که به دنبال یک آرم جدید یا تازه شده هستند که نشان دهنده اصالت برند و فرهنگ سازمانی آنها باشد.دیبا ارتباط یک تیم طراحی گرافیک داخلی با تجربه دارد که آرم های متنوعی را متناسب با دستورالعمل های تجاری شما ایجاد می کند.

ایده پردازی

بخش اصلی طراحی لوگو ایده پردازی آن است. ایده پردازی باید به گونه ای باشد که بتوان مفهوم اصلی را در نگاه اول به مشتری القا کند

طراحی اختصاصی

اگر شما از یک طرح آماده برای لوگو خود استفاده کنید شما منحصر به فرد نخواهید بود برای ایجاد تفاوت با سایرین باید منحصر به فرد باشید

تطبیق پذیری

لوگو که توسط ما و با ایده پردازی طراحی شده باشند در تمام رسانه ها به صورت کامل قابلیت نمایش را خواهند داشت

متناسب بودن

شما باید لوگوی داشته باشید که متناسب کسب و کار شما باشد. و با استراتژی خاصی این مفهوم را به بیننده نشان دهد.

قیمت طراحی لوگو

قیمت طراحی لوگو را تا حدودی می شود قبل از بررسی اعلام کرد ولی تفاوت قیمت در سبک طراحی لوگو می باشد. به عنوان مثال هزینه طراحی لوگو تایپ با پیکتوگرام متفاوت است یا بسته به نوع کسب و کار محصول و فعالیت شما و مدت زمانی که طراحان گرافیک برای طراحی لوگو شما صرف خواهد کرد هزینه متغییر خواهد بود ولی اگر به دنبال یک رقم خاص هستید هزینه طراحی پایه لوگو آژانس دیبا ارتباط از یک میلیون تومان شروع می شود.

  • درباره پروژه و اهداف خود به ما بگویید : آیا به یک وب سایت اختصاصی نیاز دارید؟ آیا اهداف فروشی دارید که دوست دارید به آن برسید؟ دوست دارید وب سایت شما چه ویژگی های داشته باشد؟

لوگو چیست؟

معنی لفظی لوگو یه عنصر گرافیکی است که می تواند ترکیبی از حروف ، نشانه ها ، تصویر و طراحی گرافیکی و … باشد یا هر یک به تنهایی باشد.
طراحی لوگو منحصر به فرد شرکت شما از طریق طراحی لوگو می‌تواند از هزاران خصوصیت شامل نام, رنگ, فونت, شکل و ترکیب‌بندی حاصل شود. در نظر داشته باشید, لوگو به معنای لفظی آن نیست – طراحی لوگو باید بتواند تصویری بصری در ارزش‌ها و داستان یک کسب وکار باشند.

ویژگی اصلی در طراحی لوگو

یک ویژگی مهم در طراحی لوگو علاوه بر معنی و مفهوم لوگو, تطبیق پذیری آن است. لوگو باید در رنگ سیاه و سفید نیز همان مفهوم را القا کند . لوگو باید زمانی بر روی چیزی به اندازه یک قلم و به اندازه بیلبورد نقش داشته باشد کاربرد داشته باشد. باید روی یک تی شرت ، ماگ ، خودکار بتواند نقش ببندد. هنگام طراحی یک لوگو باید تمام برنامه‌های ممکن را در نظر بگیرید تا لوگو شما در هر رسانه قابل ‌مشاهده باشد.

در دیبا ارتباط, ما اطمینان حاصل می‌کنیم که شرکت شما به یک لوگوی چند منظوره مجهز شده‌ است که با موفقیت شرکت شما را متمایز می‌کند.

نمونه کار طراحی لوگو

می توانید برخی از نمونه کار های ما را مشاهده کنید :