طراحی وب سایت در ارومیه

طراحی وب سایت در ارومیه

طراحی وب سایت در ارومیه چه از نظر تعداد افرادی که به دنبال طراحی وب سایت خود هستند چه تعداد شرکت ها ، کانون های تبلیغاتی وفریلنسرهای که خدمات طراحی وب سایت در ارومیه را ارائه می دهند روز به روز در حال افزایش می باشد. این افتخار را داریم که از سال ۸۹ به صورت تخصصی در ارومیه در حال ارائه خدمات طراحی وب سایت و سئو ( بهینه سازی وب سایت ) هستیم.

ابتدا پیشنهاد ما این هست اگه تا به حال کتاب
۱۰ سوال که قبل از شروع پروژه طراحی وبسایت باید از خود بپرسید
که توسط دیبا ارتباط تدوین شده است را نخوانده اید را بخوانید.

طراحی وب سایت اختصاصی در ارومیه

تفاوت زیادی بین سیستم مدیریت محتوای اختصاصی با قالب اختصای وب سایت شما وجود دارد. که ما شما را با این دو مفهموم آشنا می کنیم.
منظور از سیستم مدیریت محتوا بخش مدیریت وب سایت شما که شما می توانید نوشته ها ، محصولات و صفحه های وب سایت خود را با آن مدیریت کنید و قالب وب سایت همان ظاهر سایت شما هست که کاربران آن را می بینند.

سیستم مدیریت محتوای اختصاصی در صورتی که به شما پیشنهاد می شود که امکانات خاصی در وب سایت نیاز دارید که سیستم های مدیریت محتوای رایگان مثل ( وردپرس ) قادر به ارائه آن نیستید ولی در صورتی که شما به دنبال طراحی یک وب سایت شرکتی ، گاها فروشگاهی هستید پیشنهاد اول ما همیشه استفاده از وردپرس بوده است.

قالب یا ظاهر وب سایت شما هویت کسب و کار شماست. هرچقدر ظاهر سایت جذاب باشد تاثیر بیشتری بر روی مخاطبان هدفتان قرار خواهد داد لذا در این خصوص پیشنهاد ما به همشهریان عزیزمان همیشه استفاده از قالب اختصاصی می باشد
خواند این مقاله نیز به شما پیشنهاد می شود چهار ویژگی طراحی وب سایت اختصاصی

طراحی وب سایت وردپرس در ارومیه

آیا وردپرس بد است ؟ خیر وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای رایگان و متن باز می باشد و در بیشتر موارد پیشنهاد ما استفاده از این سیستم مدریت محتوا در کنار یک قالب اختصاصی است.

اما بعد از بررسی صد ها وب سایت طراحی شده در ارومیه با استفاده وردپرس متوجه شدیم بیشتر این وب سایت ها از قالب های آماده بی کیفیت ، دارای باگ و نال شده ، با سرعت بارگذاری بالا می باشند. که متاسفانه امروزه برخی از طراحان وب سایت چه در ارومیه چه در کل کشور قالب های آماده را بدون هیچ نوع بهینه سازی به مشتریان ارائه می دهند. پیشنهاد ما این هست قبل از این که سراغ هر آژانس طراحی وبی بروید مطالعه مقاله زیر هست.
پنج نکته برای انتخاب یک آژانس طراحی وب سایت

پیشنهاد ما این هست در صورتی که حتی می خواهید از قالب های آماده وردپرس برای طراحی وب سایت استفاده کنید تا هزینه کمتری پرداخت کنید از یک متخصص استفاده کنید. چرا که هزینه نصب و راه اندازی یک قالب آماده در صورتی که خودتان دست به کار بشید در ماکسیمم حالت خود بیشتر از ۵۰۰ هزار تومان نیست!

طراحی وب سایت فروشگاهی اینترنتی در ارومیه

سوال اصلی این است که آیا با وجود سایت های همچون دیجی کالا آیا می توانیم در این حوزه موفق باشیم جواب یقینا بله هست . ما مشتریان موفق زیادی در این زمینه در ارومیه داریم که بعد از طراحی فروشگاه اینترنتی کسب و کار حتی اقدام به حذف بخش فروشگاه فیزیکی خود کرده اند.

طراحی وب سایت فروشگاهی اینترنتی نسبت به یک وب سایت شرکتی یا معرفی خدمات و … تخصص بیشتری را طلب می کند. همچنین نیاز به تهیه بستر های همچون قابلیت پرداخت الکترونیک ، نماد اعتماد الکترونیک ، سامانه پیامکی و … نیز می باشند.
برای آشنایی بیشتر مطالعه کنید : فروشگاه های اینترنتی

طراحی وب سایت ارزان در ارومیه

ارزش گذاری طراحی یک وب سایت فاکتور های زیادی را دارد چندین بار در جاهای مختلف ارومیه متوجه شده ام که کافی نت ! پست بانک ! مرکز پخش مدیا ! نیز در حال ارائه خدمات طراحی سایت هستند. با صدای بلند می نویسم : طراحی وب سایت یک کار تخصصی هست که باید یک متخصص آن را انجام دهد.

به جرات می توانم بگوییم در این سالهای فعالیت بیشتر از ده کسب کار در ارومیه را دیده ایم که با عدم سرمایه گذاری درست در حوزه کسب و کار آنلاین گوی رغابت را به سایر کسب کارها در شهرهای دیگر واگذار کرده اند.

مشکلات طراحی وب سایت در ارومیه

با بیشتر مدیران کسب و کار های در ارومیه که حرف می زنیم از نداشتن در آمد سایت خودشان گله مند هستند در اینجا سعی می کنیم برخی از مشکلاتی که در این سالها دیده ایم که توسط کسب و کار های محلی رعایت نمی شود را ذکر کنیم :

  • عدم نگاه تخصصی به حوزه کسب و کار آنلاین خود
  • عدم توجه به بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو
  • تمدید نکردن به موقع هاست و دامنه وب سایت
  • استفاده از قالب های آماده غیر بهینه
  • عدم هزینه در حوزه کسب و کار آنلاین خود ( رپرتاژ آگهی ، گوگل ادز )
  • نداشتن استراتژی مناسب در این حوزه
  • باور نداشتن به پرسود بودن کسب و کار اینترنتی

مشاوره رایگان

در صورتی که شما صاحب یک وب سایت اینترنتی مستقر در استان آذربایجان غربی به ویژه ارومیه هستید و می خواهید عملکرد و بهینه بودن سایتتان برای موتورهای جستجو بررسی شود یا اگر به فکر طراحی سایت برای کسب و کار خود هستید تیم دیبا ارتباط به صورت کاملا رایگان

قیمت طراحی وب سایت در ارومیه

با توجه اینکه انجمن گرافیک استان و انجمن گرافیک ایران نرخ های را تعیین کرده اند ولی لزوم قیمت یک طراحی سایت با توجه به امکانات و خدماتی که شما نیاز دارید سنجیده می شود. و نمی توان نرخ مشخصی برای طراحی یک وب سایت در نظر گرفت . ولی شما می توانید همه روز با تماس با دیبا ارتباط قیمت وب سایتی خود را با توجه به نیازی های خودتا برآورد کنید.

آموزش استفاده از وب سایت

نگرانی که بیشتر کسب و کار ها دارند عدم داشتن تخصص کافی برای مدیریت وب سایتشان می باشد ما برای این موضوع پک آموزشی آماده کرده ایم که بعد از اتمام کار طراحی سایت شما در اختیارتان قرار می دهیم همچنین برای کسب و کار های مستقر در ارومیه ما به صورت فیزیکی نیز جلسه آموزشی جهت استفاده از وب سایتشان را برگزار می کنیم. همچنین شما می توانید از خدمات پشتیبانی وب سایت دیبا ارتباط نیز استفاده کنید

پشتیبانی وب سایت در ارومیه

در صورتی که شما زمان کافی برا مدیریت وب سایت خود را ندارید می توانید از خدمات پشتیبانی وب سایت دیبا استفاده کنید.
این خدمات شامل پشتیبانی فنی وب سایت شما ، تولید محتوا برای وب سایت شما ، گرفتن بک لینک و … می باشد.

بهینه سازی وب سایت (سئو ) در ارومیه

بی شک فقط طراحی یک وب سایت برای کسب و کار شما پایان کار نیست همان طور که در بخش مشکلات ذکر کردیم در ارومیه بین کسب و کار ها کمتر به بحث بهینه سازی وب سایت پرداخته می شود اگر شما با بحث سئو آشنایی ندارید پیشنهاد می کنیم حتما مقاله زیر رو مطاله کنید.
سئو یا بهینه سازی چیست ؟ و چرا به آن نیاز داریم ؟
یکی دیگر از خدمات ما ارائه خدمات بهینه سازی وب سایت می باشد که به جرات می توانیم بگویم تمام مشتریانی که از خدمات بهینه سازی وب سایت ( سئو ) ما استفاده در صفحه یک گوگل قرار دارند.