کارخانه چسب و رنگ نانو پوش

کارخانه چسب و رنگ نانو پوش
  • عنوان پروژه :

    طراحی سایت کارخانه نانوپوش

  • کارفرما : دکتر پرهام غفوری صالح
  • نوع سایت : شرکتی
  • تکنولوژی ها :
    wordpress css3 html5 boostrap
  • زمان اجرا: بهمن 96
  • مشاهده سایت
توضیحات پروژه : طراحی سایت کارخانه نانوپوش به صورت 5 زبانه و همچنین تغییر سیستم مدیریت محتوا از جمولا به وردپرس
لازم به ذکر است در مرداد 98 رنگ وب سایت به فیروزه تغییر یافت

 

مدیریت مجتمع کارخانجات چسب و رنگ نانوپوش در سال ۱۳۸۶ با اخذ مجوز بهره برداری تصمیم به احداث کارخانه ، شروع به فعالیت در زمینه تولید چسب ، عایق ، درزگیر با برند ثبت شده نانوپوش نمود .

این واحد تولیدی از بدو آغاز کار خود به دلیل نزدیک بودن به مرز کشور ترکیه بدون تکیه بر هیچ شرکت تولید کننده و تامین کننده مواد اولیه ایرانی شروع به تامین مواد اولیه خود از کشور آلمان نمود . باور های عمیق این سیستم جهت برطرف کردن ضعفهای موجود در بازار و ممکن ساختن غیرممکن ها و با تکیه بر تجربیات و شناخت ضعفهای مواد آب بندی که گریبان گیر همه بود مهمترین عامل وارد شدن بر این راه پر فراز و نشیب بود . اما فراز و نشیبها قابل توجه نبوده و تمرکز بر روی هدف بلند مدت خود در تولید بهترین محصولات و عرضه آنها با بهترین کیفیت و جذب اعتماد تمامی مشتریان بود .

جلب اعتماد مشتری یکی دیگر از اهداف مجتمع کارخانجات چسب و رنگ نانوپوش بود که این امر عامل اصلی در اخذ تمامی استانداردهای ملی و جهانی شد بنابراین :

این موسسه با ثبت برند خود به عنوان نام و علامت تجاری در اداره کل مالکیت صنعتی ، گواهی تضمین کیفیت محصولات از بیمه آرمان ، دارای عکس نانو مقیاس از دانشگاه خواجه نصیر ، گواهی تایید نانو مقیاس از دانشگاه شریف ، اخذ استاندارد مدیریت کنترل کیفیت ، استاندارد مدیریت شکایت و رضایتمندی مشتری ، استاندارد مدیریت محیط زیست ، داشتن نشان عالی کیفیت ایران ( در بسته بندی و کیفیت ) و حضور چندصد دوره در نمایشگاه های صنعت ساختمان در اقصی نقاط کشور از جمله فعالیتهایی بود که در این چندسال به طول انجامید .

کامل کردن سبد کالایی محصولات برای ارائه خدمات بیشتر و تامین نیاز های مصرف کنندگان از اهداف عملی و بلند مدت نانوپوش بود براین اساس با بررسی کامل بازار کشور ترکیه تصمیم به همکاری های بسیار نزدیک با برندهای   TURKSIL و INTERTURK   نمودیم و در سال ۱۳۹۷ مجتمع کارخانجات چسب و رنگ نانوپوش تصمیم به راه اندازی خط تولید انواع رنگ نمود و طی قرارداد های به عمل آمده مقرر شد تمامی محصولات تولیدی مجتمع کارخانجات چسب و رنگ به صورت مستقیم و با حضور مسئولین کنترل کیفیت کمپانی TURKSIL در ایران تولید شود.

اینک مجتمع کارخانجات چسب و رنگ نانوپوش در مدتی کوتاه به عنوان یکی از پیشروان صنعت نوین ساختمان و افتخاری بزرگ به عنوان تولید کننده و واردکننده با داشتن سهمی کوچک در صنایع ایران ، ترکیه ، عراق ، آذربایجان ، ارمنستان ، افغانستان با مجموعه های متنوع و بینظیــر از تکنـولوژی روز ، نامـی مطمئــن و قابـل اعـتماد در تامیـن نیازهــای شمــا عزیـزان بـــوده و خواهـد بود.

 

نمونه کار های مرتبط