لیفتر

  • خدماتی
php css3 html5 codeigniter boostrap

لیفتر ؛ اولین سامانه استعلام قیمت آسانسور بصورت آنلاین

در سال های اخیر پیشرفت های چشمگیری در زمینه تکنولوژی های نوین و سامانه های هوشمند به دست آمده و انجام کارهایی که قبلا به صورت سنتی انجام می شد بسیار ساده تر شده است. سامانه های هوشمند باعث شده تا انجام بسیاری از کارها سریع تر و راحت تر باشد و انرژی و زمان کمتری برای انجام امور نیاز خواهد شد.

به عنوان نمونه می توان به انجام تراکنش های بانکی اشاره نمود که دیگر نیازی به مراجعه به بانک و صرف زمان طولانی در صف بانک ها نمی باشند زیرا می توان با استفاده از تلفن بانک و اینترنت بانک بسیاری از عملیات بانکی را به آسانی و تنها با چند کلیک ساده انجام داد.

یکی دیگر از جدیدترین نمونه های این پیشرفت ها ، سامانه لیفتر است.

لیفتر، (liftr) اولین سامانه استعلام قیمت آسانسور می باشد که شما را نسبت به روش های سنتی بی‌نیاز کرده است. به کمک لیفتر می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان، از بین صدها شرکت آسانسوری معتبر موجود در سطح کشور، قیمت و خدمات مورد نیاز خود را دریافت نموده  و با مقایسه قیمت و مشخصات فنی، بهترین گزینه را انتخاب کنید.

علاوه بر این، سامانه “لیفتر” به شرکت‌های آسانسوری نیز این امکان را می‌دهد تا در مقایسه با سایر رقبا میزان فروش خود را افزایش دهند و از کاهش هزینه‌های تبلیغاتی و بازاریابی بهره‌مند شوند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
لیفتر