10 روش گرفتن Backlinks برای وب سایتتان

امیر شیخ زاده وبلاگ 27 نوامبر 2020
10 روش گرفتن Backlinks برای وب سایتتان

روش گرفتن Backlinks بسیار مهم است چرا که ترافیک ورودی سایت شما به طور مستقیم با کیفیت backlinks وب سایت شما مرتبط هستد.

در صورتی که هنوز نمی دانید بک لینک چیست می توانید مقاله ( بک لینک [Backlink] چیست؟ ) را مطالعه کنید.

و البته شما می خواهید رتبه بندیتان در گوگل افزایش یابد. در هنگام کاوش وب، توسط گوگل  Backlinks های شما را نیز بررسی می کند، تا بفهمد صفحات شما چگونه به یکدیگر متصل هستند و از چه طریقی. قطعا صدها عامل رتبه بندی برای سئو سایت وجود دارد. اما backlinks یکی از مهم ترین این عامال ها برا جستجوگرها است.

در حال حاضر ، نیازی به گفتن نیست ، به دست آوردن backlinks با کیفیت سخت است، اما نباید باشد. در واقع برای ساخت و یا کسب بک لینک معتبر ما ما ده روش گرفتن Backlinks به صورت هوشمندانه  را به شما پیشنهاد می کنیم.

 1. گرفتن بک لینک با روش لینک شکسته

من عاشق روش روش گرفتن Backlinks از طریق لینک های شکسته هستم به دلیل این که برای ایجاد backlinks یک طرفه کاملا کار می کند. این تکنیک شامل تماس با یک مدیر وب سایت برای گزارش لینک های شکسته در وب سایتش است. در عین حال به وب سایت های دیگر توصیه می کنید که آن لینک را جایگزین کنند. و البته در اینجا به وب سایت خودتان اشاره می کنید. از آنجا که شما با گزارش لینک های شکسته در حال انجام لطف به وب مستر هستید ، شانس گرفتن backlink به وب سایت شما بالا است.

بنابراین ، برای استفاده از روش لینک شکسته ، اول وب سایت های مربوطه با  صفحه منابع را در بهترین حالت پیدا کنید.

با استفاده از این پرس و جوهای جستجو در Google آنها را پیدا کنید:

کلید واژه شما + لینک

کلمات کلیدی شما + منابع

کلمات کلیدی inurl:links

البته ما سعی خواهیم کرد این روش را در مطلبی جدا به صورت کامل توضیح دهیم

در واقع شما ابتدا صفحه های با کلمات مرتبط مورد نظر خود را در لینک های بالا دست گوگل برای سایتی که می خواهید از آن برای سایت خود بک لینک بگیرید راجستجو می کنید که الان خطای 404 دارند و سپس سابقه این صفحه را با ابزار موجود بررسی می کنید و در نهایت از مدیر وب سایت می خواهید که صفحه شما را جاگزین صفحه موجود کند.

 1. Backlinks از طریق اینفوگرافیک

اینفوگرافیک ها یکی از محبوب ترین روش ها برای آوردن ترافیک به وب سایت شما و یک روش گرفتن Backlinks به صورت معتبر است. آنها عالی نیز هستند چون درک و به اشتراک گذاشتن آنها آسان است. همه عاشق داده های بصری هستن، درسته؟ به همین دلیل تقاضا برای اینفوگرافیک ها به طور قابل توجهی افزایش یافته است. در نظر بگیرید که نشریات آنلاین با نفوذ مانند Mashable اینفوگرافیک های متعددی را از سراسر اینترنت منتشر می کنند.

حالا، اینفوگرافیک خود را با دقت انتخاب کنید: اینفوگرافیک مورد نظر باید شامل یک داستان منحصر به فرد و جالب برای مخاطبان شما باشد. برای انتخاب خود، موضوعات پر طرف دار را انتخاب کنید و ببینید مردم به دنبال چه چیزی هستند، سپس اینفوگرافیک خود را با استفاده از داده های آماری ایجاد کنید.

برای شروع، تحقیق کنید و داده ها را برای محتوا جمع آوری کنید. سپس کسی را پیدا کنید تا محتوای شما را بصری کند.

یک تصور غلط وجود دارد که ایجاد یک اینفوگرافیک پر هزینه است؛ هميشه اينطور نيست . قیمت یک اینفوگرافیک به طور متوسط کمتر از یک میلیون تومان است. با فرض اینکه شما ممکن است در هر اینفوگرافیک 10 backlinks به دست آورید، شما برای هر لینک 100 هزار تومان پرداخت خواهید کرد. که برای به دست آوردن backlinks از این طریق مدیر بسیار ارزان است. و اگر اینفوگرافیک شما به صورت ویروسی پیشرفت کند. شما حتی لینک های بیشتری به دست خواهید آورد.

سعی کنید برای پیدا کردن طراحان خوب از وساس به خرج دهید. یکی از خدمات ما در دیبا طراحی گرافیکی می باشد که اینفوگرافیک یکی از زیر مجموعه آن است.

بعد, هنگامی که اینفوگرافیک آماده است, شما نیاز دارید که آن را آسان برای دیگران به اشتراک بگذارید. برای این کار، می توانید از سایت  Siege Media generator استفاده کنید.

حال که همه چیز آماده شده زمان به اشتراک گذاری آن است. بسیاری از سایت های  وجود دارد که در آن شما می توانید اینفوگرافیک خود را در آن به اشتراک بگزارید.

 1. پست مهمان

پست مهمان موثرترین راه برای رسیدن به مخاطبان جدید است. با انتشار مقالات در وب سایت های محبوب دیگر، شما محتوای خود را در مقابل خوانندگان جدید قرار میدهید. گاهی اوقات، قضیه فقط در مورد backlink نیست، بلکه در مورد افزایش شهرت آنلاین خود و یا دنبال کننده  های رسانه های اجتماعیتان است. پس ارسال پست مهمان بیش از یک روش گرفتن Backlinks است.

پست مهمان به شما کمک می کند تا روابط خود مدیریت کنید و مخاطبان خود را گسترش دهید. در صورتی که در مورد پست مهمان شک و تردید داشته باشید، در نظر بگیرید که حتی گوگل مشارکت کنندگان مهمان را در وبلاگ Google Analytics خود می پذیرد. در اینجا یک توییت از گوگل نشان دهنده این است:

راه های متعددی برای پیدا کردن وب سایت هایی که مقالات مهمان را می پذیرند وجود دارد. سه مورد از آن ها را میبینیم:

برای یافتن وبلاگ هایی که مشارکت کنندگان مهمان را می پذیرند از پرس و جوهای جستجوی Google استفاده کنید:

 • your keyword + inurl:write-for-us
 • your keyword + guest-posts
 • your keyword + inurl:guest-post-guidelines
 • your keyword + become a contributor
 • your keyword + bloggers wanted
 • your keyword + submit an article
 • your keyword + want to write for
 • your keyword + contribute
 • your keyword + become an author
 • your keyword + guest post by
 • your keyword + now accepting guest posts

اینفلوئنسرهای که پست مهمان منتشر می کنند را بیابید و سعی کنید در وب سایت های که آنها فعالیت می کنند فعالیت داشته باشید.

نمونه : یک پروفایل توسط نویسنده آزاد Kristi Hines را در نظر بگیرید. از پروفایل Google Plus او، روی “درباره” کلیک کنید، سپس به بخش مشارکت بروید، جایی که می توانید فهرستی از تمام وب سایت هایی را که او در آن ها شرکت کرده است، ببینید.

این روند تکرار کنید، و فرصت های بی پایانی برای انتشار محتوا در وب سایت های شخص ثالث پیدا خواهید کرد.

هنگام انتشار یک مقاله مهمان، همیشه مطمئن شوید که با پروفایل های رسانه های اجتماعی خود ارتباط می گیرید. اگر کسی از نوشته های شما لذت می برد، به راحتی می تواند شما را برای مقالات مشابه آینده دنبال کند.

 1. رقبای خود را زیر نظر بگیرید (جاسوسی).

اگر شما در مورد گرفتن ترافیک ارگانیک ، جدی هستید مجبور به زیر نظر گرفتن رقبا در بازاریابی آنلاین هستید. شما باید برای جاسوسی بر روی رقبای خود در رسانه های اجتماعی به دنبال لینک سازی و یا کسب درآمد از تکنیک هایشان باشید ، مانند روش های بازاریابی محتوا آن ها و….. در اینجا برخی از راهنمایی ها را میبینیم:

زمانی که رقبا محتوای جدیدی را در وب سایت های خود منتشر می کنند، آماده باشید.

مشترک خبرنامه های ایمیل آن ها شوید یا آنها را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید. یکی دیگر از راه های هوشمند برای گرفتن محتوای جدید آن ها ایجاد هشدار گوگل برای کلمه کلیدی “سایت:.com.” است به عنوان مثال، اگر رقیب من TechCrunch است، من می توانم یک هشدار گوگل با استفاده از کلمه کلیدی تنظیم کنم: سایت:techcrunch.com

بدانید که رقبای شما چه زمانی و چه backlinks را میسازند یا از آن کسب درامد می کنند.

این کمک خواهد کرد که شما بهترین backlinks آن ها را تکرار و بهتر درک کنید آنها با استفاده از چه روشی وب سایت خود را توسعه میدهند. اگر آنها در حال گرفتن لینک از طریق  پست مهمان هستند، سعی کنید یک نویسنده مهمان در وب سایت های مشابه تبدیل شوید. اگر بسیاری از لینک هایشان از بررسی وبلاگ نوسیان می باشد، با آن وبلاگ نویسان تماس بگیرید و کارهای خود را به آن ها ارائه دهید.

ابزار مورد علاقه من برای جاسوسی بر روی backlinks رقبای من  Monitor Backlinks است . اجازه می دهد تا شما چهار رقیب مهم خود را به آن اضافه کنید. از آن به بعد یک گزارش هفتگی حاوی تمام لینک های جدیدی که به دست آورده اند دریافت می کنید. شما بینش های بیشتری در مورد این لینک ها دریافت می کنید.

با استفاده از این تکنیک به راحتی می توانید فرصت های جدید پیوند سازی را تعیین کنید. با Monitor Backlinks هر بار که کمپین های گرفتن بک لینک راه انداختید می توانید تمام backlinks جدیدی را که در به دست می آورید را ببینید.

 1. ساخت لینک های داخلی.

لینک های داخلی یک عامل کلیدی برای یک سایت موفق هستند. شما می توانید از متون محتوای خود به عنوان لنگر استفاده کنید. با یک ساختار پیوند داخلی خوب، شما می توانید به کاربران کمک کنید به راحتی در سایت شما حرکت کنند و تجربه کاربری سایت خود را افزایش دهید.

ابزارهایی هستند که می توانند به طور خودکار لینک های داخلی را در وبلاگ شما ایجاد کنند، به خصوص اگر از وردپرس استفاده می کنید، اما پیشنهاد می کنیم این کار را به صورت دستی انجام دهید.

 1. محتوای خود را تبلیغ کنید

محتوای خوب به تنهای برای شما backlinks دریافت نمیکند مگر اینکه شما بدانید که چگونه آن را درست به اشتراک بگزارید کنید. شما باید برای توسعه برای ترویج محتوای سایت خود می توانید از ارسال ایمیل انبوه استفاده کنید.

یکی دیگر از بهترین استراتژی برای انجام این کار تماس با وبلاگ نویسان و یا وب سایت های هستند که خلاصه هفتگی یا ماهانه ارئه می دهند هست.

با مدیران سایت ها تماس بگیرید و به آنها معرفی کوتاهی از وب سایت خود بدهید. با پیام خود، لینک یکی از بهترین آموزش ها یا راهنماهای خود را ارسال کنید. اگر آنها منابع و محتوای شما را مفید ببینند، ممکن است شما را در خلاصه هفتگی بعدی خود لینک کنند. این وبلاگ نویسان به طور مداوم به دنبال محتوای خوب هستند، بنابراین قطعا می خواهند از شما یاد کنند.

 1. گواهی نامه بنویسید.

یک روش آسان برای کسب backlinks با کیفیت نوشتن گواهی نامه برای وب سایت هایی است شما از آن استفاده می کنید. شما در چند دقیقه, می توانید یک لینک از صفحه اصلی یک وب سایت معتبر دریافت کنید. احتمال بالایی وجود دارد که بتوانید یک لینک در ازای ارائه یک گواهی دریافت کنید.

به عنوان مثال یک گواهی برای شرکتی که خدمات هاستینگ برای سایت خود دریافت می کنید بنویسد به احتمال زیاد آنها این گواهی را در سایت خود درج خواهند کرد.

 1. با خبرنگاران و وبلاگ نویسان مهم تماس بگیرید.

برای دریافت لینک برای وب سایت خود، شما باید در مورد کسب و کار خود اطلاعاتی را گسترش دهید. و چه راه بهتری برای انجام این کار استفاده از روزنامه نگاران و وبلاگ نویسان پر طراف دار ؟ پیدا کردن راه های ارتباطی با آنها می تواند کمی چالش برانگیز باشد ولی به راحتی از طریق نشریات و رسانه های که آنها در آن فعالیت می کنند می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید.

 1. اهدا کردن.

بله، اهدا کردن می تواند یک روش گرفتن Backlinks باش می توانید با اهدا و کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی بک لینک دریافت کنید. این روش سریع است. همه کاری که باید انجام دهید این است که وب سایتی های که اهدا کنندگان خود را معرفی می کنند را پیدا کنید. و سپس با اهدا و کمک نقدی به آنها به سادگی بک لینک بگیرید.

 1. مصاحبه دریافت کنید.

مصاحبه های آنلاین در حال حاضر پرطرفدار هستند، و یک راه بزرگ و آسان برای کسب backlinks برای وب سایت شما هستند. هنگامی که شما در بین منتخب ها معتبر شدید، شما دعوت نامه های مصاحبه بسیاری دریافت می کنید، اما تا آن زمان، برای شروع، شما باید گام اول را بردارید. به دنبال وب سایت هایی که در حال اجرا مصاحبه هستند باشید و به آنها بگویید که می خواهید شرکت کنید و در چه دانشی می توانید کمک کنید.

نتیجه

کسب backlinks با کیفیت گاهی اوقات می تواند چالش برانگیز باشد ، اما شما به راحتی می توانید فرصت های پیوند سازی با استفاده از منابع و روش های مناسب پیدا کنید. در نهایت، به یاد داشته باشید که نگه داشتن backlink هایتان به اندازه ساخت آنها مهم است. بنابراین ، backlinks هایی که وب سایت شما میگیرد، با استفاده از ابزارهایی مانندMonitor Backlinks ، Ahrefs یا Majestic پیگیری کنید.

چنان که نیاز به خرید بک لینک دارید می توانید از خدمات ارائه بک لینک دیبا ارتباط استفاده کنید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

فیلد های ستاره دار* الزامی می باشند.