تاثیر ویروس کرونا بر مشاغل و نیاز به طراحی وب سایت

مهران مرزنگی وبلاگ 13 ژانویه 2021
تاثیر ویروس کرونا بر مشاغل و نیاز به طراحی وب سایت

ویروس کرونا (COVID-19) به طور قابل توجهی نحوه فعالیت مشاغل – به ویژه مشاغل کوچک – را در سال 2020 تغییر داده است. چندین تجارت کوچک ، چه در ایران و چه در سراسر جهان ، به دلیل همه گیر شدن مجبور به بستن درهای خود شده اند.

در واقع ، یک تحقیق از مجموعه تحقیقات آکادمی ملی علوم ایالات متحده آمریکا نشان داد که تقریباً 43٪ از 5800 مشاغل کوچک شرکت کننده مجبور شدند به طور موقت تعطیل شوند ، که علت بیشتر آن کاهش تقاضا و نگرانی های بهداشت کارکنان بود .

در نتیجه این تعطیلی ها ، شرکت ها مجبور به سازگاری و انتقال فعالیت های خود به حوزه آنلاین شده اند. از زمان شروع همه گیر شدن ، شاهد چنین افزایش چشمگیری در فعالیت های آنلاین هستیم و این روند یقیناً در آینده ادامه خواهد داشت .

چگونه COVID-19 رفتارهای مشتری را تغییر داد؟

یک شرکت ارائه دهنده محتوا ، گزارش کرده است که میزان بازدید روزانه بیش از 50٪ نسبت به میانگین روز قبل از ویروس کرونا افزایش یافته است.

واضح است که به دنبال COVID-19 ، مشاغل و مصرف کنندگان به طور یکسان در مرحله انطباق با بازار دیجیتال در حال تغییر هستند. در نتیجه ، برای مشاغل کوچک بسیار مهم است که حضور آنلاین خود را به عنوان ابزاری برای برقراری ارتباط با مشتریان خود در این زمانهای دشوار ، ایجاد و تنظیم کنند.

یکی از بهترین راه ها برای این کار اولویت بندی طراحی وب سایت کسب و کار شما برای اطمینان از دستیابی وب سایت به مشتریان شما است در حالی که هویت نام تجاری شما را دقیق نشان می دهد.

چه چیزی طراحی وب سایت موثر را برای مشاغل کوچک در پیمایش COVID-19 بسیار مهم می کند؟

طراحی وب سایت موثر چندین هدف را برای مشاغل کوچک فراهم می کند. که در وهله ی اول زنده نگه داشتن برند شما و همچنین در امان ماندن از این ویروس کشنده می باشد .  چراغ کسب و کار بسیاری از مشاغل در زمان شیوع این ویروس خطرناک خاموش شد ، وجود یک وب سایت برای کار و فعالیت شما باعث روشن نگه داشتن این چراغ و کسب و کار خواهد شد . با این حساب ، شما می خواهید مطمئن شوید که وب سایت شما تا حد امکان در دستیابی به مشتریان ، تسهیل تجربه کاربری آنها و انتقال هویت برند شما موثر است.

علاوه بر این ، عادات و انتظارات مشتریان در پی COVID-19 تغییر کرده است. بسیاری از مصرف کنندگان از زمان شیوع فعالیت خرید آنلاین خود را افزایش داده اند و بنابراین از شرکت ها انتظار دارند که عادت های در حال تغییر خود را رعایت کنند.

ایجاد یک طراحی وب سایت کاربر پسند

بهترین راه برای تأمین این نیازهای مشتری توسط شرکت ها که به سرعت در حال تغییر است ، ایجاد وب سایتی با طراحی قوی و کاربرپسند است. همچنین می توانید از ابزارهای طراحی وب برای آن کمک بگیرید.

مهم است که از  در روند فعلی طراحی وب سایت به روز باشید تا در این منحنی پیش بروید ، موارد اصلی وجود دارد که هر وب سایت موثری باید داشته باشد. برخی از این موارد شامل پیمایش بصری ، طراحی بصری ، محتوا ، دسترسی به اطلاعات و مارک تجاری است .

یک روش مطمئن برای اطمینان از اینکه وب سایت شما  دارای این معیارها باشد و هم بتواند با سایر رقبا رقابت کند و در صدر بازدید مردم قرار بگیرد این است که از یک شرکت طراحی سایت خوب استفاده کنید و از آنها کمک لازم را بخواهید .شرکت طراحی دیبا از سال 89 در زمینه طراحی سایت فعالیت دارد و می تواند شما را به قله موفقیت برساند و با وجود بودن این ویروس خطرناک کسب و کار شما را زنده و فعال نگه دارد . از انتخاب قلم مناسب تا ایجاد طرح های سفارشی ، این متخصصان برای تحقق بخشیدن به دیدگاه شما با شما همکاری می کنند.

نتیجه

واضح است که بیماری همه گیر COVID-19 برای مشاغل کوچک در سراسر جهان چالشی بی سابقه بوده است.

اگر صاحب مشاغل کوچکی هستید ، احتمالاً تأثیرات این چالش ها را احساس خواهید کرد. یکی از موثرترین روشها برای کاهش پیامدهای همه گیری در مورد تجارت شما اطمینان از قدرت طراحی وب سایت شرکت شما است. در تحقیق در مورد معیارهای یک وب سایت موثر و جذب کمک یک شرکت طراحی وب سایت ، ارتباط خود را با مشتریان تسهیل کنید و بقای تجارت کوچک خود را تضمین می کنید. ما در این مسیر کنار شما خواهیم بود

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

فیلد های ستاره دار* الزامی می باشند.