روش تبلیغات تاثیر گذار

سعید رحیمی آموزش 04 فوریه 2019
روش تبلیغات تاثیر گذار

روش تبلیغات تاثیر گذار

در سری جدید آموزش های رایگان دیبا پی سی قصد داریم شما را با روش های جدیدی آشنا کنیم که به وسیله آنها می توانید محصولات خود را به بهترین نحو شکل تبلیغات کرده و تمامی آنها به فروش برسد. اگر مایل به مطالعه این مقاله آموزشی می باشد در ادامه مقاله همراه ما باشید.

 

تبلیغات موثر

در این قسمت ما می خواهیم توضیح کوتاهی از یک تبلیغ موثر را برای شما بازگو کنیم، به تبلیغاتی که با کمترین هزینه ممکن و بیشترین سود برای شما صورت بگیرد یک تبلیغ موثر و کار آمد گفته می شود، همچنین شما برای کسب اعتبار در تبلیغات خود می توانید آنرا بصورت مستمر تکرار کرده تا به یک برند تبدیل شود.

 

روش تبلیغات مختلف

در بخش بالاتر شما با یک تعریف کوتاه از تبلیغات موثر آشنایی لازم را پیدا کرده اید و حال قصد داریم تا شما را با چندین روش مختلف که باعث افزایش فروش شما می شود آشنا کنیم.

 

  • فروش محصولات بصورت عمده مجازی و یا میدانی می باشند که ما در کل آنها را مارکتینگ می نامیم، اولین روشی که قصد داریم به شما آموزش دهیم شناخت مشتری خود می باشد.

 

شاخت مشتری

همانطور که در قسمت بالا گفته شد اولین قدم شناخت مشتری می باشد که شما باید از مشتریان خود شناخت اولیه ای داشته باشید تا از همان نقاط بتوانید برای مشتریان خود محصولات مختلف را ارائه دهید که این روش یکی از اصلی ترین روش های بازاریابی می باشد که سالیان دراز است که بسیاری از این روش پیروی می کنند.

 

تکرار یک شعار

در دومین قدم شما باید یک شعار نسبت به کار خود انتخاب کنید و آن را الگو کار خود قرار داده و در تمامی زمان ها از آن به عنوان نماد برند خود استفاده کنید و اینگونه است که مشتریان شما این شعار را با نام انتخابی شما به یاد می آورند. این روش مناسب برای ساخت یک برند معروف می باشد که حتما به شما توصیه می شود تا از این روش برای فروش محصولات خود استفاده کنید بطور مثال برای فروش یک کفش می توانید از شعاری مثل تیز پا باش با کفش فلان استفاده کنید که یک اعتبار برای کفش شما به حساب می آید.

 

رابطه غیر مستقیم

با توجه به تحقیق هایی که در این زمینه صورت گرفته است شما می توانید محصولات خود را بصورت غیر مستقیم برای تبلیغات بگذارید، زیرا کاربران با دید یک تبلیغ به آن نگاه نمی کنن و باعث افزایش بازدید شما می شود، بطور مثال مارک یک لباس که مخصوص شرکت شما می باشد بر تن یک فرد مشهور در فیلم و یا خیابان باعث افزایش فروش محصولات شما می شود، اما قابل گفتن است که هزینه های زیادی را به دنبال دارد.

 

 

بهره گیری از افراد شاخص

یکی دیگر از موارد جذب مشتری بکار گیری از افراد شاخص و یا معروف در تبلیغات می باشد که امروزه اینگونه تبلیغات را شما می توانید در بسیاری از محصولات مختلف تماشا کنید که از فروش زیادی برخوردار می باشد. بطور مثال شما می توانید پیرهن، عینک، ساعت و یا دیگر وسایل جانبی را برای اینگونه فروش ها در نظر گرفته باشید.

 

روشی متفاوت

این قسمت ما با دیگر بخش ها متفاوت می باشد، اگر شما محصولات بهداشتی و آرایشی در انبار های خود دارید بهترین راهکار برای فروش این محصولات تبلیغات در بیمارستان ها و یا مطب های مختلف در سطح شهر می باشد که می توانید از این طریق درآمد بسیار زیادی را کسب کنید، بطور مثال می توانید در مرکز کاشت مو وسایل اولیه همچون روغن های تقویتی مو و پوست را تبلیغات کنید، قطعا فروش این محصولات در جای خود بیشتر از مکان های دیگر و غیر مربوطه می باشد.

 

چاره اندیشی

از دیگر عواملی که می توانید محصولات را به فروش بگذارید چاره اندیشی برای مشتریان می باشد، اگر در تبلیغات سیما دیده باشید، معمولا در ابتدا بدی های یک زندگی روزمره را معرفی می کنند و در آخر محصول خود را برای نابودی این بدی ها معرفی می کنند که یک نکته مثبت در تبلیغات می باشد.

 

ایده پردازی

ایده پردازی همیشه به افراد مختص خود نیاز دارد تا ایده های جدیدی را به وجود آورند تا موفقیت خود را از آن بدست آورند. یکی از این روش ها بنر های خیابانی می باشد که شاید شما هم دیده باشید که برند های مختلف برای فروش محصولات و به یاد گذاری نام برند خود از روش های جذابی برای این کار ها استفاده می کنند که بسیار محبوب به حساب می آید.

 

هدف مستقیم

شما در این قسمت برعکس رابطه غیر مستقیم باید مشتریان را تشویق به خرید محصولات کنید که شما با در نظر گرفتن جملات کوتاه اما کاربردی می توانید محصولات خود را به فروش بگذارید.

 

  • در کل شما با چندین روش تبلیغات و فروش محصولات خود آشنایی لازم را پیدا کرده اید و می توانید آنها را به این روش ها تبلیغ کرده تا محصولات به فروش برسند.

 

نتیجه گیری

ما در این مقاله آموزشی از سایت دیبا پی سی  شما را با روش های مختلف و تبلیغات موثر محصولات آشنا کردیم و آموختیم که برای تبلیغات بهتر است از یک شعار تا آخر استفاده کنیم تا یک برند محبوب را ایجاد کنیم. برای مطالعه دیگر مقاله های آموزشی رایگان سایت ما می توانید از پیام رسان تلگرامی ما و یا صفحه رسمی اینستاگرام ما را دنبال کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

فیلد های ستاره دار* الزامی می باشند.