شبکه های اجتماعی

سعید رحیمی آموزش 02 فوریه 2019
شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی

در این سری از مقاله های آموزشی سایت دیبا پی سی قصد داریم تا شما را با کسب و کار های اینترنتی آشنا کنیم و در این راستا برای شما از مضرات و فواید این کار توضیحاتی دهیم. در ابتدای کار ما توضیحات کوتاهی از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی آن خواهیم داشت که چگونه می توان از آنها برای خود درآمد زایی کرد. اگر علاقه مند آن هستید که اطلاعات لازم را کسب کنید، می توانید در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

فضای مجازی

امروزه با گذشت زمان و الکترونیک شدن بسیاری از کار های روزمره شما حتما اسم فضای مجازی را شنیده اید، بطور کلی به یک فضای غیر حقیقی گفته می شود که کاربران آن به وسیله سیستم های مختلف همانند کامپیوتر ها، لپ تاپ ها و انواع مختلف گوشی و تبلت ها به آن متصل می شوند و از طریق آن می توانند بصورت غیر حضوری با یکدیگر ارتباط برقرار کنند، و به وسیله آن فایل ها و پوشه های خود را از این طریق دریافت و یا ارسال کنند.

شبکه های اجتماعی

با بدست آمدن گوشی های مدرن همانند اندروید و IOS بدست کاربران برنامه های مختلفی ارائه شدند که به وسیله آنها شما می توانید با دیگر دوستان خود بصورت چت آنلاین ارتباط برقرار کنید که از جمله این نرم افزار های چت می توانیم به تلگرام اشاره کنیم، که از محبوبیت بسیار زیادی برخودار می باشد. در کل به یک محیط مجازی که کاربران آن بصورت غیر حضوری با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند شبکه های اجتماعی گفته می شود.

کسب درآمد از شبکه های اجتماعی

قابل گفتن است که شما در این پیام رسان ها می توانید کانال هایی را ایجاد کنید، و با توجه به موضوع دلخواه خود درباره آن مطلب انتشار دهید، بطور مثال فردی در حوزه کانال طنر فعالیت می کند و زمانی که ممبر ها (عضو کانال) را افزایش می دهد، باعث جذب افراد برای گرفتن تبلیغات از کانال شما می شود، که موجب درآمد زایی برای شما می شود. در قسمت پایین ما شما را با نکات مثبت درآمد زایی در این شبکه های اجتماعی آشنا خواهیم کرد.

نکات مثبت

  1. جذب آسان کاربران: شما با ساخت یک کانال به راحتی می توانید برای آن به وسیله تبلیغات در گروه های مختلف و یا ربات های مختلف برای خود عضو جمع آوری کنید.
  2. مدیریت آسان: یکی از راحت ترین مدیریت های آسان این شغل می باشد، زیرا شما تنها باید مطالب را در کانال ارسال کرده و در صورت رزرو به سادگی می توانند با شما در تماس باشند.
  3. حجم زیادی بازدید: نسبت به سایت ها بازدید کانال ها در پیام رسان ها بیشتر می باشد، از این رو شما می توانید با دقت و بهرگیری از مطلب خود درآمد را افزایش دهید.
  4. نداشتن هزینه: بدون شک شما می توانید بدون هیچ هزینه از این قسمت درآمد زایی داشته باشید.

مضرات

ما در قسمت های بالایی شما را با فضای مجازی و شبکه های اجتماعی آن آشنا کردیم و چندین نکته مثبت آنرا برای شما تعریف کردیم و حال قصد داریم در قسمت پایین شما را با نکات مهم و اساسی آشنا کنیم که شاید دلیل اصلی مطلب ما این قسمت می باشد که شما باید توجه زیادی را در این قسمت متمرکز کنید.

در اولین قدم باید بدانیم که ما نباید روی این شبکه های اجتماعی سرمایه گذاری کنیم، این به آن معنا نمی باشد که بطور کلی برای ساخت یک کانال تلاشی نکنیم، هدف ما از سرمایه گذاری نکردن بر روی این شبکه های اجتماعی مالک نبودن بر روی این ملک می باشد بطور واضح اگر بخواهیم توضیح دهیم شما تمام سرمایه خود را بر روی جایی سرمایه گذاری می کنید که مالک اصلی سرور آن فردی دیگر می باشد و در صورت ایجاد مشکلات مختلف، این بلا می تواند تمامی سرمایه شما را یک شب به باد فنا بدهد.

چرا نباید در شبکه های اجتماعی سرمایه گذاری کنیم ؟

حال شاید برای اغلب شما این سوال پیش آید که پس چکار باید بکنیم ؟ شما برای راه اندازی یک بیزینس بزرگ نباید کار خود را در یک نقطه محدود نگه دارید و دلیل آن مستحکم نگه داشتن این کار می باشد، از این رو شما می توانید برای گسترش دادن کار خود یک داده اصلی به وجود آورید که اغلب این داده را سایت قرار می دهند.

با طراحی وب سایت خودتان می توانید یک پایگاه اصلی ایجاد کنید که شبکه های اجتماعی  را به عنوان کمپ ها کمکی سایت استفاده کنید. در کل تمامی این کمپ ها و پایگاه اصلی برای شما درآمد زایی خواهند کرد و در صورت بسته شدن یکی از این کمپ ها شما پایگاه اصلی و دیگر کمپ ها را دارید و اینگونه می باشد که شما سرمایه خود را در یک شب از دست نمی دهید، و همچنین شما می توانید از هر کمپ بصورت جداگانه برای بازدید آن درآمد جداگانه کسب کنید، که می توانید خیلی از این سایت ها را مشاهده کنید.

نتیجه گیری

در این قسمت آموزشی نتیجه میگریم که سرمایه خود را گسترده افزایش دهیم و آنرا در یک نقطه نابود نکنیم، بهترین راه برای سرمایه گذاری بر روی سایت و یا پایگاه اصلی شما می باشد که دیگر کمپ های شما به مرور زمان پیشرفت های زیادی به دست می آورند و همچنین شما می توانید کاربران خود را از سایت به پیام رسان و یا همین کار را برعکس انجام دهید. سایت دیبا پی سی ارائه دهنده آموزش های رایگان می باشد که می توانید از دیگر مقاله های آموزشی ما دیدن فرمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

فیلد های ستاره دار* الزامی می باشند.